Stran 3 od 10 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 98

Tema: Najboljši doseški forumskih strelcev

  1. #21
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Prjatu sem ti že prej povedal, če hočeš uspeti v streljanju si moraš postaviti za cilj boljše strelce kot sem jaz.Jaz sem letos bil samo 48x med prvimi tremi na tekmah.
    Saj nisem mislil 50 x pa tudi vsega časa ne mislim posvetiti streljanju . Vsaj naekajkrat za " gušt", da se bomo imeli kaj pogovarjat ( beri " podjeb...at )
    Se pa strinjam , da je še veliko boljših strelcev, ampak na forumu si med boljšimi in jaz sem izbral tebe
    Na Trigav lahko prideš mimo Kredarice, Planike , čez Dolič pa še kaj bi se našlo.

  2. #22

    Privzeto

    Prvi pokal v strelstvu,pred tem so bile samo medalje in diplome

    lp

  3. #23

    Privzeto

    Tukaj pa še nekaj medalj in pokalov.

    lp

  4. #24
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Priden!

    Čestitam!

  5. #25

    Privzeto

    Danes lepa tekma v Sadu (LD Šentvid) če odmislimo da nas je celi dan zalivalo. Rezultati ubijalski. Od 30 vrženih golobov sem jih zadel 29 in sem bil 7. Fantje kapo dol pred vami. Ekipno smo bili 2. Premagal nas je Rakovnik z 87 golobi od 90 možnih. Sem si pa potem na "abjajcnu" dal duška ker so mi fantje zaupali gumb za zakasnitev izmeta. Prav sadistično sem jih je..l (beri hecal) z izmetom. Šentvičani hvala za tekmo in zato da ste me potem "pošlepali" ven iz blata. Z mojo julko ne pridem ven iz tistega travnika, bi prej nekajkrat poldan zvonilo na vaški cerkvi.

  6. #26

    Privzeto

    Veper, hvala za šlep službo
    Drugače pa tretji posamezno in četrti ekipno

  7. #27

    Privzeto

    Ostrostrelec je zapisal: Od 30 vrženih golobov sem jih zadel 29 in sem bil 7. Fantje kapo dol pred vami. Ekipno smo bili 2. Premagal nas je Rakovnik z 87 golobi od 90 možnih.

    Saj so bili tudi tisti 3 zadeti,razbili se pa niso,ker so bili gumasti

    Čestitke Rakovniku.

    lp

  8. #28

    Privzeto

    Danes bil na tekmi v Kresnicah na "parkurju", ali kako se že tej stvari reče.Zadel sem 14 golobov od 25 vrženih. Ko sem mislil da že vse znam, pa vedno kakšnega hudiča iznajdejo. Sem pa na malokalibrski puški in 4 lovskimi tarčami pokazal kako se strelja. Mislim da sem postavil en mejnik, ki upam nebo kmalu premaknjen. Na tekmi sem zadel namreč 195 krogov. 50 na srnjaku, 48 na gamsu, 49 na merjascu in 48 na lisici. Še dobro da se sezona končuje.

  9. #29
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Bravo Pero... pa merjasec 49 SVAKA ČAST !!
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  10. #30
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Danes bil na tekmi v Kresnicah na "parkurju", ali kako se že tej stvari reče.Zadel sem 14 golobov od 25 vrženih. Ko sem mislil da že vse znam, pa vedno kakšnega hudiča iznajdejo.
    Glava !!!???

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Sem pa na malokalibrski puški in 4 lovskimi tarčami pokazal kako se strelja. Mislim da sem postavil en mejnik, ki upam nebo kmalu premaknjen. Na tekmi sem zadel namreč 195 krogov. 50 na srnjaku, 48 na gamsu, 49 na merjascu in 48 na lisici. Še dobro da se sezona končuje.
    Še dobro, da nisem bil na tekmi, bi se verjetno požrl od foušije. Čestitam.
    Every time I feel the spirit

Stran 3 od 10 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •