Stran 2 od 10 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 98

Tema: Najboljši doseški forumskih strelcev

  1. #11

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    In vse tiho je :angel2:
    No, da ti odgovorim na tvojo tišino. Bili smo na 2 tekmah. Zjutraj na Otočcu in sem v prvi seriji ustrelil dvajsetko/20. Smo se zbasal v avto in "špura" v Šmarno goro. Tam sem z mk ustrelil 94 in pa dvajset/20 golobov. To je bilo dovolj za zmago. Sem se pa vrnil na Otočec in je bila jutranja 20 dovolj za zmago. Tudi ekipno je padlo prvo mesto, v Šmarni gori smo bili pa za eno piko drugi. Bravo moji fantje.

  2. #12

    Privzeto

    Ma ja Perotovim in njemu čestitke,sm moram povedat, da smo zaradi lepšega domačini ene dva goloba mimo spustili,da nebi pol rekli da kaj mutimo.

  3. #13
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Moji najboljši dosežki so kelnarica Maruša.(če ne verjamete povprašajte Melkijada)
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  4. #14

    Privzeto

    Citat VETER Z URŠLE je objavil: Pokaži objave
    moji dosežki 2009/10 na področju olimpijskega TRAP-a,1. mesto na državnem med mladinci
    nosilec državnega ml. rekorda 133 od 150( 112+21)
    2x med deseterico na svetovnih pokalih ( 6. mesto finale v Suhlu z 116/125 in 15 finale, ter v Italiji 113/125 na žalost en golob premalo za finale)
    zmaga na dvoboju SLO-CRO
    1. mesto na gp terme čatež
    tretje mesto na gp fiocchi
    Tole pač ne bo vse držalo... Bom malo dopolnil...
    Letošnjega DP v olimpijskem trapu še sploh ni bilo!!! Torej ne moreš še biti državni prvak! Predvidevam, da imaš v mislih DP v letu 2009.
    V finale na svetovnem pokalu se je do sedaj uvrstil kot edini Slovenec Boštjan Maček. To kar si se uvrstil ti, ni bil svetovni pokal, ampak tekma, ki je na nivoju mladincev, kar pa nima nobene povezave z pravim svetovnim pokalom (World Cup by ISSF). In vse ostale uvrstitve, ki si jih navedel so bile dosežene v mladinski konkurenci ne v članski.
    Drugače pa... ČESTITKE, to so super rezultati, vsaka čast!!!

  5. #15

    Privzeto

    RIKEC sem napisal sezona 2009/10, pa vendar dokler da ni DP 2010 sem še vedno jaz 1. vsi ostali rezultati držijo za mladinsko konkurenco, res je.
    po ISSF in IWK pa je biv 1. mladinski svetovni pokal v Italiji (Porpetto) v septembru 2009. letos pa so bili razpisani trije in to ( Porpetto, Suhl, in njekje na FInskem ).
    hvala za popravke, ter za čestitke.

  6. #16

    Privzeto

    Citat VETER Z URŠLE je objavil: Pokaži objave
    RIKEC sem napisal sezona 2009/10, pa vendar dokler da ni DP 2010 sem še vedno jaz 1. vsi ostali rezultati držijo za mladinsko konkurenco, res je.
    po ISSF in IWK pa je biv 1. mladinski svetovni pokal v Italiji (Porpetto) v septembru 2009. letos pa so bili razpisani trije in to ( Porpetto, Suhl, in njekje na FInskem ).
    hvala za popravke, ter za čestitke.
    Ja sej o.k., sem mislil, da misliš, klasičen svetovni pokal preko ISSF. Še enkrat čestitam, 116/125 je zelo dober rezultat! Pa letos pričakovanja? Državno je ta vikend... Prideš?

  7. #17

    Privzeto

    hvala za čestitke še enkrat, ne na državno me vrjetno ne bo. ker tudi na svetovno nisem hotel iti zaradi vodstva na zvezi. omenjeni pokali so šteli tudi skupno uvrstitev, jaz sem bil po zadnjem na 3. mestu. če bi šel na finsko neglede na rezultat bi obdržal tretje mesto, pa me niso hoteli poslati, zato sem tudi odstopil iz ekipe za svetovno prvenstvo, pa e prav sem imel letos daleč najbolše rezultate med mladinci....

  8. #18

    Privzeto

    Forumovci čedalje slabše streljamo (ali pa ne). Na današnji tekmi sem bil drugi, berti tretji, cviček pa četrti.Bravo fanta. Naj še tole prav na tiho povem; cviček je na tekmi na izpadanje(abjajc) zadel odojka. Pa mu ne povedat da sem jaz povedal.

  9. #19
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Forumovci čedalje slabše streljamo (ali pa ne). Na današnji tekmi sem bil drugi, berti tretji, cviček pa četrti.Bravo fanta. Naj še tole prav na tiho povem; cviček je na tekmi na izpadanje(abjajc) zadel odojka. Pa mu ne povedat da sem jaz povedal.
    Pero hvala,ker nisi "nobenemu povedal za odojka " (he he)
    No stvar ima drugačno ozadje . Včeraj sem ti napovedal , da imam jasen cilj, da te pičim v streljanju. Ti pa v smeh , da to ni mogoče oziroma bo zelo teško.Se strinjam s tabo ampak ..???
    Začelo se je z abjajcnom, kmalu sledijo še golobi in ni hudič, da padeš tudi v kombinaciji. Bom že "trofu" tvoj slab dan

    P.S. če nimaš jasnega cilja , ga ne boš nikoli dosegel ( mal za hec ,mal za res)

  10. #20

    Privzeto

    Prjatu sem ti že prej povedal, če hočeš uspeti v streljanju si moraš postaviti za cilj boljše strelce kot sem jaz.Jaz sem letos bil samo 48x med prvimi tremi na tekmah.

Stran 2 od 10 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •