Stran 9 od 10 PrvaPrva ... 5678910 ZadnjiZadnji
Rezultati 81 do 90 od 98

Tema: Najboljši doseški forumskih strelcev

  1. #81

    Privzeto Nič foušije.

    Bravo prijatelj. Saj ne vem, če bi svoje objavil, ob tolikšnem tvojem uspehu. Upam da jih bova drugo sezono spet skupaj jezila.

  2. #82

    Privzeto

    Hvala. Mislim pa da je tvojih vse eno več

  3. #83

    Privzeto lovecmitja

    čestitke obema, ampak spremembe se približujejo, mamo tud mi zdej anšica, mislim da bo teška,kar trenirajta!

  4. #84

    Privzeto

    Aha vidva tam zgoraj, zdej se bo pa lomilu ha-ha,, je že cela dolina anšicu jooj.

  5. #85

    Privzeto

    Čestitke najboljšim. Ferencu se pa že pozna trening na prašiča in lisico. Nam je pokazal, kako se ga ustreli. Ti Mitja pa domov rineš,ko je najbolj vroče, jao, je pa ferencu ostalo malo več. Morda se ti pa nasmehne Diana drugo nedeljo.

  6. #86

    Privzeto lovecmitja

    ja maš prov, sam sem že cel dan prej jagal, pa sem mogel jit prej domu,no sej je pa moj partner FERENC v strelstvu pokazal, da je treba tud na divjad znat ustrelit, ne sam na tarčo, za v soboto pa, sam da bo kakšna malca, pa glažek rujnega, pa bo,mogoče bo pa meni u nedeljo dijana nalonjena, da bom dubu kakšen deci u rit!

  7. #87

    Privzeto Še moji uspehi 2012.

    Malo sem jih zložil skupaj in se jih je kar nekaj nabralo.
    [ATTACH][/ATTACH]

  8. #88

    Privzeto


  9. #89

    Privzeto

    Ja, ja, Pero je car. Pa ne samo po vrhunskih rezulatatih, tudi po srcu. Poklon.

  10. #90

    Privzeto Samohvala!!!!!!

    Danes sem malo pospravljal in razporejal pokale v lovski (strelski) sobi. Prišlo mi je na misel, da jih zmerim z metrom. Za primerjavo:manjka mi 14 metrov in bi prišel 2x okoli hiše. Tu sem vštel pokale in medalje.[ATTACH]
    [/ATTACH]

Stran 9 od 10 PrvaPrva ... 5678910 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •