Stran 5 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 72

Tema: Lov z lokom kot učinkovito orodje za gospodarjenje z prostoživečo divjadjo

  1. #41
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Cvi5k tisti ki pišejo delno v hrvaščini se trudijo po najboljših močeh da bi se razumeli in so največkrat tujci ki hvala bogu sodelujejo na našem forumu, medtem ko Doberman nitujec in mu slovenščina ne dela težav .

    Sedaj pa naprej o temi in brez dodatkov.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  2. #42

    Privzeto

    Citat doberman je objavil: Pokaži objave
    Iz gledanja posnetkov se ne bos nic naucu to bi za lahko vedu,pa loh zraven studiras kolikor hoces jaz sem v praksi postrelil ze krepko cez 200 kosov tako da bom ze vedu kako zadeva deluje.
    Če ta izjava drži in si lov izvajal v Sloveniji, potem si zrel da te čim prej obravnava lovska inšpekcija!

  3. #43
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Prepelicar je objavil: Pokaži objave
    Če ta izjava drži in si lov izvajal v Sloveniji, potem si zrel da te čim prej obravnava lovska inšpekcija!
    Zakaj si tako prepričan v to trditev?

  4. #44
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Kateri predpis obravnava lov z lokom v SLO ?

  5. #45

    Privzeto

    ce bo slo Slovensko lovstvo v to smer kamor kaze sedaj bomo morali vsi kmalu drago placevati ce bomo hoteli loviti pol bova pa skupi v istem dreku pa bova pol vidla ce bos se takega mnenja
    ....?? se kaj novega dogaja?
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #46

    Privzeto

    Citat Prepelicar je objavil: Pokaži objave
    Če ta izjava drži in si lov izvajal v Sloveniji, potem si zrel da te čim prej obravnava lovska inšpekcija!
    Seveda da drzi ,nikjer nisem napisal,da sem lovil v Sloveniji vse sem posteno placal nic nisem ukradel inspektor naj pa kar pride sam povej kam ti sporocim moj naslov me parav zanima kaj bo,zal pa tema spet uhaja v druge vode nameato da bi se pisalo o lovu z lokom njegovih prednostih in podobno pa ocitno spet gori fovsija.

  7. #47

    Privzeto

    Sam sem bil od začetka tudi skeptičen gleda lova z lokom,ampak moje mnenje se je spremenilo in upam da bo kdaj v sloveniji možen v prosti naravi lov z lokom!

  8. #48

    Privzeto

    Danes je bil pri meni znani lovec iz Koroške. Opisal je naslednji dogodek:
    Znanec je lovil z lokom jelena v obori. Po uspešnem lovu so povabili na proslavljanje tudi njega. Pokazali so mu videoposnetek lova. Takoj je rekel, da je zadet tudi jelen v ozadju. Vsi so se smejali. Ker pa je vztrajal, so poklicali lastnika obore in mu povedali, naj preveri. Kmalu je poklical nazaj in rekel, naj pridejo še po enega. V tem drugem je puščica ostala.

  9. #49

    Privzeto

    Tale je pa "lovska", da res ni. Lov z lokom, pa noben ni puščice iskal? Ma dajte no. Bau bau. Pol pa en vidi, da je zadet še en jelen. Vse je res, pol pa svizec zavije čokolado v folijo ....

  10. #50

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Danes je bil pri meni znani lovec iz Koroške. Opisal je naslednji dogodek:
    Znanec je lovil z lokom jelena v obori. Po uspešnem lovu so povabili na proslavljanje tudi njega. Pokazali so mu videoposnetek lova. Takoj je rekel, da je zadet tudi jelen v ozadju. Vsi so se smejali. Ker pa je vztrajal, so poklicali lastnika obore in mu povedali, naj preveri. Kmalu je poklical nazaj in rekel, naj pridejo še po enega. V tem drugem je puščica ostala.
    Tole bo pa kar drzalo sem vidu ta posnetek

Stran 5 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •