Stran 7 od 8 PrvaPrva ... 345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 72

Tema: Lov z lokom kot učinkovito orodje za gospodarjenje z prostoživečo divjadjo

  1. #61

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    našel sem dokaz, da je lov z lokom zares superioren napram lovu s strelnim orožjem:
    Od pronicljivega intelektualca z 18 let trajajočo akademsko kariero česa drugega niti ne bi pričakoval.
    Hvala Vam, profesor!

    Janez
    "Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead." Charles Bukowski

  2. #62

  3. #63

  4. #64
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    bi reku ja. Puščice na tejle sliki manjka cca 20-30cm. In kje je? In to je se FMJ od Eastona...
    lp MAj

  5. #65

    Privzeto

    6 živali obležalo na mestu, puranov nisem štel.

  6. #66
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    žival zadeta s puščico redko pade na mestu... ampak ne gre daleč
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  7. #67
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Mislim, da je nekdo ta posnetek že objavil, pa vseeno :):

    http://www.youtube.com/watch?v=FI9vSFaniy0

  8. #68
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Zadeta kam, v srce ali v vamp...

  9. #69

    Privzeto

    No kar se mene tiče glede lova z lokom, mislim da sta lok in puščica dovolj učinkovita za lov pri nas, vendar pa me skrbi, da bi se tako lahko pojavilo še več krivolova, kot ga imamo danes...

  10. #70
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Slayer je objavil: Pokaži objave
    No kar se mene tiče glede lova z lokom, mislim da sta lok in puščica dovolj učinkovita za lov pri nas, vendar pa me skrbi, da bi se tako lahko pojavilo še več krivolova, kot ga imamo danes...
    In kako si predstavljaš krivolov z lokom? Upoštevaj dejstvo, da za uspeh pri lovu z lokom rabiš 10krat več časa kot s puško.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 7 od 8 PrvaPrva ... 345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •