Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Krivolov z lokom

  1. #1
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto Krivolov z lokom

    Ne prej ne kasnej nismo zasledil lokostrelcev v našem lovišču.

  2. #2

    Privzeto

    Fuchas je tako lepo opisal lov z lokom da sem prav ponosen da sem lovec z lokom ampak kaj ko po parih postih tema zopet nanese na krivolov le zakaj vedno koncamo pri krivolovu se nobeden ni napisal ENEGA pametnega argumenta pa se to vse te srne ki naj bi bila ustreljene z lokom v 95 procentih so bile ustrejlene z samostrelom to drzi kot pribito samostrel pa nima nobene veze z lokom no vsaj za nas lokostrelce ne

  3. #3
    ZR7 Guest

    Privzeto O krivolovu z lokom samo tu!

    Ker v temah o lovu z lokom nekateri vedno smetijo z opazkami o krivolovu, sem naredil to novo temo, kjer se debata o krivolovu lahko razvije.
    Povsod drugje se bodo objave o krivolovu z lokom brisale, saj so že dolgočasno enake in netematske!

    Torej o krivolovu z lokom tu in nikjer drugje!


    Admin

  4. #4
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Ker v temah o lovu z lokom nekateri vedno smetijo z opazkami o krivolovu, sem naredil to novo temo, kjer se debata o krivolovu lahko razvije.
    Povsod drugje se bodo objave o krivolovu z lokom brisale, saj so že dolgočasno enake in netematske!

    Torej o krivolovu z lokom tu in nikjer drugje!


    Admin
    Je vsaj bolj pregledno, tako da si super naredu.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •