Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 22

Tema: Državna tekma LZS v Gornjem gradu

  1. #11

    Privzeto

    Vse članice LZS so enakopravne in vse so dolžne spoštovati notranji red LZS. To velja tudi za usposobljene članice, ki so le izvajalke prenešenih nalog, te pa so dolžne izvajati skladno s splošnimi akti LZS, sklepi in navodili organov in komisij ter funkcionarjev LZS. So enake med enakimi. Ne smemo njim dovoliti in dopustiti, da bi si na račun kratenja pravic drugih članic prisvojile več pravic kot jih imajo. Zoper to moramo odločno protestirati in od LZS zahtevati doslednjo spoštovanje njenih aktov. Kdor te zavestno krši, pač ne more izvajati teh prenešenih nalog v imenu in za račun LZS in v tem primeru sta predsednik in strokovna služba LZS dolžna ukrepati zoper usposobljeno članico in po potrebi tudi odstopiti od pogodbe.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  2. #12
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat MilanK je objavil: Pokaži objave
    ... Zoper to moramo odločno protestirati in od LZS zahtevati doslednjo spoštovanje njenih aktov. Kdor te zavestno krši, pač ne more izvajati teh prenešenih nalog v imenu in za račun LZS in v tem primeru sta predsednik in strokovna služba LZS dolžna ukrepati zoper usposobljeno članico in po potrebi tudi odstopiti od pogodbe.
    Bravo MilanK, točno tako je. Podpišem z vsemi štirimi!
    S tem da dodajam še to, da jih je treba in je tudi možno v primeru, da delujejo proti LZS, to so pa njene članice, zabrisati ven iz LZS!

  3. #13

    Privzeto

    Citat MilanK je objavil: Pokaži objave
    Vse članice LZS so enakopravne in vse so dolžne spoštovati notranji red LZS. To velja tudi za usposobljene članice, ki so le izvajalke prenešenih nalog, te pa so dolžne izvajati skladno s splošnimi akti LZS, sklepi in navodili organov in komisij ter funkcionarjev LZS. So enake med enakimi. Ne smemo njim dovoliti in dopustiti, da bi si na račun kratenja pravic drugih članic prisvojile več pravic kot jih imajo. Zoper to moramo odločno protestirati in od LZS zahtevati doslednjo spoštovanje njenih aktov. Kdor te zavestno krši, pač ne more izvajati teh prenešenih nalog v imenu in za račun LZS in v tem primeru sta predsednik in strokovna služba LZS dolžna ukrepati zoper usposobljeno članico in po potrebi tudi odstopiti od pogodbe.
    Milan to so samo pobožne želje. Živ primer sem jaz in naša strelska ekipa. Lani sem se pritožil na komisijo za etični kodeks in mi niso niti odgovorili kako in kaj. Potem pa čez nekaj časa brskam po forumu in vidim da je predsednik te komisije tudi predsednik zld Novo mesto. To se pravi da sem se za nepravilnosti v VO pritožil isti osebi ki je te nepravilnosti dopustil. ŽIVELA NAŠA ORGANIZACIJA,ŽIVELAAAA PRAVICA. Tudi jaz sem kronani butl, ker mislim da bo kdaj kaj boljše. Samo žal mi je, da ste me takrat prepričali, da nisem šel gladovno štrajkat pred LZS.

  4. #14

    Privzeto

    PERO volilna pravica žensk je najprej bila utopija ali pobožna želja in vendar so jo ženske z vstrajnim bojem izbojevale. Pravice se ne uresničujejo same od sebe, zanje se je treba borit. Ta boj je običajno težak in poln ovir. Kar se tiče tvoje pritožbe pa bi lahko zahteval izločitev predsednika zaradi utemeljenega dvoma v njegovo poštenost razsojanja. Tega verjetno nisi storil, če pa bi, pa bi se predsednik moral izločiti. Če pa bi predsedniku šlo za pravično in objektivno razsojanje pa bi se iz moralnih razlogov sam izločil. Taka so moralna načela, očitno pa se jih tisti, ki bi si jih morali najbolj držat ne držijo. A zaradi tega ne smemo obubati, temveč se še bolj zagreto zavzemat za svoje pravice in brezkopromisno ter ostro opozarjati na napake in kršitve. In tega nam nihče ne more odvzeti ali omejiti. In kolega Veper je lepo zapisal, da bo prej ko slej zmagala teta pravica in pometla z zmajevemi zobmi.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    o kakšni teti Pravica - govorite !!!

    Vedno več bo takšnih TET, seveda če bo OČE to dopustil ???

  6. #16

    Privzeto

    Teta ni hči od očeta, temveč njegova sestra. Ta je pravica in resnica in ne laž in krivica.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  7. #17

    Privzeto

    Ma da popizdiš. Danes sem pa mislil da mi bo pokrov na glavi dvignilo. Bil sem na treningu in so nas špikali in spraševali zakaj nismo bili na državnem. V debato se je vključil tudi član strelske komisije LZS. Aveste kaj me je hotel prepričati! Da volilnega okoliša sploh ni in da tiste LD ki niso v oz ne dobijo iz LZS nič vrnjenega denarja. Da nas pogodbena članica ni dolžna servisirati ker nismo v zld. IN TO FUNKCIONAR KI ZASEDA ODGOVORNO MESTO V LZS. BOG NAM POMAGAJ. Sedaj pa res ne vem več kaj naj si mislim.

  8. #18

    Privzeto

    Napiši njegovo ime in priimek z velikim in rdečimi črkami. Bom imel zanj kopico neprijetnih vprašanj.

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Ne jezi se Pero. Nekateri lovski funkcionarji očitno niso dorasli nalogam, ki so jim bile poverjene, in živijo v nekem drugem času. Škoda da bi zaradi njih izgubljali čas in živce.

    Z Strelsko ligo Forum-lov, si začel pomembno zgodbo v lovskem strelstvu na Slovenskem, ki utegne v nekaj letih dodobra zamajati "uradno" lovsko strelstvo.

    Če boš sledil vrednotam in željam povprečnega lovca strelca uspeh ne bo izostal.
    Te pa so:
    1. Možnost organiziranega streljanja
    2. Tekmovanje z ostalimi strelci
    3. Druženje in izmenjava izkušenj


    Najmanj od vsega pa te strelce zanima kdo je kupil pokal in se naj podpisal.

    Če boš skupaj z svojimi kolegi vztrajal, se bodo kmalu "uradni" strelci morali prilagajati vam in vašim idejam.

    Moja ideja je, da naredite dobro internetno podporo vaši dejavnosti. Mislim, da potrebujete stran, kjer bo na enem mestu razpored tekem, trenutni vrstni red, pravila tekmovanja galerija....Informacije dostopne iz dnevne sobe so danes nujnost, tako kot je to izpit za avto.
    Marko Gorše, Nadlesk

  10. #20
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Krpan kot pač Krpan zna.Če bi bil za mizo kjer smo idejo o strelski ligi Forum-lov namočili bi vedel,da je vse kar si predlagal že vklučeno v nadaljevanju.Res pa je ,da nas je tuhtalo več ti pa si razvijal sam. Ravno tako se kaže,da bo vsaj po besedah starešine LD Železnike narejeno vse,da lovci dobimo nekakšno obliko lovske športne lige v nogometu in še drugih športih vse pa seveda povežemo z zdravim športnim druženjem in ozaveščanjem ljudi. Tudi modra sova kot veš deluje v teh smereh. Ja Krpan tudi tista tvoja ideja .......... registracije bo še kako potreba izvedbe in potem naj se trese gora.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •