Rezultati 1 do 10 od 22

Tema: Državna tekma LZS v Gornjem gradu

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto Državna tekma LZS v Gornjem gradu

    Pod "Resno o lovskih zadevah" namesto pod "Strelstvo" postavljam to temo zaradi popolne ignorirance odgovornih do strelskega pravilnika, ki ga je sprejela LZS.
    Najprej na nivoju ZLD Novo mesto, kjer je po videnih dokumentih in pričanju vpletenih ponovno prihajalo vsaj do neokusnosti, če ne že do nepravilnosti.
    Kako se bo zadeva razvijala je odvisno od akterjev na obeh straneh. Je pa sedaj že jasno, da je napisano v poročilu LZS za leto 2009, da so odgovorni za strelstvo v LZS zgladili problem, samo na papir napisana beseda, ki je daleč od resnice. Jaz temu rečem nakladanje in zavajanje!

    In potem še na nivoju LZS, kjer še kar vztrajajo, da v dokumentih pišejo ZLD, čeprav je popolnoma jasno in edino pravilno, da gre za strelce izbrane po VOLILNIH OKOLIŠIH!

    Pred časom je bil na portalu objavljen moj članek http://www.forum-lov.org/index.php?o...695&Itemid=146 , ki pa ga uredništvo Lovca kakopak ni objavilo. Sedaj pa v objavi rezultatov iz Gornjega gradu ponovno beremo iste ne napake, ker napake se popravi, ko si opozorjen, temveč očitno norčevanje iz strelcev, ki prihajajo iz družin nečlanic ZLD-jev. http://www.lovska-zveza.si/dokumenti/DP2010_CLANI.xls

    V članku sem takrat napisal, da delavec strokovnih služb, ki neupošteva pravil organizacije, ki mu daje kruh, nima na tem mestu več kaj početi.
    Sedaj ponavljam isto za avtorja objave teh rezultatov in za odgovorne na ZLD-jih, ki trdijo, da za njih ne veljajo nobeni pravilniki.

    Ne prenesem, da se delajo norca iz ljudi in denarja, ki jim ga plačujemo za članarine. Take je treba zabrisati čez vrata Slovenske lovske organizacije!
    Last edited by ZR7; 21. June 2010 at 09:42.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •