Stran 8 od 29 PrvaPrva ... 45678910111218 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 289

Tema: Lovsko strelska liga "forum lov 2010

  1. #71
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Še enkrat vprašam če bi se dalo drugo leto izpeljat kakšno tekmo tudi v oktobru in novembru ko še ni hladno?


    Jage so povečini ob nedeljah Jakajež :icon_smile:

  2. #72
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Saj ne da bi se hotel vmešavati v delo strelskega referenta foruma -lov ampak mislim da vam -nam je lepo povedal,da se je za letos odločil tako,drugo leto pa bo še videl kako bo. Za razliko od društvenih tekem je tale forumska postavljena tako kot si jo je zamisli Ostri Pero in za to ima vsa pooblastila vodstva forum-lov.Če pa si bo za drugo leto izmislil da bomo streljali leže bomo pa leže, in če bo to v snegu pa v snegu.Pravila za vse enaka in to je to. Pravila je objavil na prvi strani in jih je moč kadarkoli prebrati.
    Se pa strinjam ,da je lahko malo nerodno zaradi datumov ampak je kar je. Miga bomo lepo ubogali,če pa bo kaj zašuštral ga bomo polili s katranom in posuli z perjem pa pred otroški strelcki vod postavili kjer ga bodo otroci dodelali z paradižniki in gnilimi jajci.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  3. #73
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Obvezno pol slike na forum

  4. #74
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    letos so taki termini, drugo leto bom pa odpru javno debato na to temo in boš videl da se niti o enem terminu ne bomo dogovorili. Saj vidiš da je pumpa že letos prišel z idejo da se strelja celo leto za 2 rezultata. Je pa res da so porodni krči najtežji in bo vsako nadaljne druženje boljše. Obljubljamo.
    me zanim ostri kdaj od teh datumov si ti v službi...
    jaz sem dodal le nekaj terminov , saj so treningi itak vsako sredo in petek , ne vem pa zakaj ti malo več terminov ne paše...

  5. #75
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    ostrostrelec pero:
    "... . Obljubljamo. "

    pa se hudujemo na druge,

    in kako se obnašamo sami ??? ( mi ... vi)

  6. #76

    Privzeto Beno

    Pero, lahko daš tud mene na seznam?

  7. #77

    Privzeto

    Aha, zdejle je na golobe ostrostrelec pa pušnu. Bom pršu na kakšno tekmo izven konkurence, malce pošpejat.

  8. #78

    Privzeto

    Citat pumpa je objavil: Pokaži objave
    me zanim ostri kdaj od teh datumov si ti v službi...
    jaz sem dodal le nekaj terminov , saj so treningi itak vsako sredo in petek , ne vem pa zakaj ti malo več terminov ne paše...
    Glej prjatu pumpa. Da grem v petek v Braslovče sem moral uzeti iz četrtka na petek dopust, ker imam nočno. V nedeljo je tekma na Dobrni sem vzel dopust, ker imam dnevno. Jaz porabim 80% svojga dopusta za strelske tekme. Tudi ob sredah in petkih bom moral na dopust, če bom hotel odstreljati ligo. Sedaj sem ti nakazal kdaj imam službo, pa glej da te kdaj ne dobim v mojih copatah.
    jegr a veš kaj je napisal 206. Ko ga bo falil je pa naša šansa. Dobrodošel Beno.
    Solzica tvojga posta pa ne razumem. A sem kaj kriv( po domače povedano a sm ga kej usrau).
    206 glej na ligi bo dala beseda besedo in mimo grede ga bomo kaj ušpičili za naprej.

  9. #79

    Privzeto

    Takole fantje malo za strah pred prvim kolom lige. Danes je bila tekma v Dobrni in moj rezultat iz 4 tarč je 190 in pa 20 golobov od 20-tih, torej 290 točk.
    206 SEM PA OBLJUBIL DA SE MU BOM JAVNO ZAHVALIL DA SEM PIL ZA NJEGOV DENAR.

  10. #80
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Takole fantje malo za strah pred prvim kolom lige. Danes je bila tekma v Dobrni in moj rezultat iz 4 tarč je 190 in pa 20 golobov od 20-tih, torej 290 točk.
    206 SEM PA OBLJUBIL DA SE MU BOM JAVNO ZAHVALIL DA SEM PIL ZA NJEGOV DENAR.
    dej dej saj se v dobrni ne morjo odločit al bi lovsko al športni stav zato so naredili nekaj vmes 12,5m to pomeni da so športnim strelcem zmanjšali dolžino lovskim pa povečali živela lovska tekma+
    bili smo v ilovi gori in smo seveda zasedli 1 mesto (pa saj ni omembe vredno kajti ostri se pripravljana na ligo....
    mi pa na evropsko ...
    bo moral ostri še par let trenirat, da bo kordinate od kompaka naštudiral

Stran 8 od 29 PrvaPrva ... 45678910111218 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •