Stran 29 od 29 PrvaPrva ... 192526272829
Rezultati 281 do 289 od 289

Tema: Lovsko strelska liga "forum lov 2010

  1. #281

    Privzeto četrtek...tekma

    je v četrtek še kaj frej?
    ob 16?
    kok jih tekmuje?

  2. #282

    Privzeto

    Fuchs, ti samo pridi. Se vidimo na strelišču LD Medvode ob16oo.

  3. #283
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Evo, s polnim trebuščkom sva se Youngster in jaz privalila čez hrib v domačo dolino.
    Dvoboj ekip v medvodah končan brez žrtev. Forumovci smo jim pustili, da so zmagali za pol goloba. Smo pač prijazni fantje in smo se tako zahvalili za gostoljubje in odlično klobaso s kislim krompirjem. In pogruntali smo, da padanje z motorjem koristi streljanju,
    No zdaj grem pa spat, več naj pa ostali napišejo.

  4. #284
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    .... zahvalili za gostoljubje in odlično klobaso s kislim krompirjem. In pogruntali smo, da padanje z motorjem koristi streljanju .....
    Ja, klobasa in krompir sta bila zares odlična, organizacija pa tudi, saj je vse potekalo brez težav.
    Res je, da smo jim pustili zmago :angel2:, ampak so fantje iz dolomitske lige kar dobri. Bodo za kazen pa drugo leto spet pospravljali patrone in kuhali klobase

    Padanje z motorjem pa prevsem škoduje egu, kar poskušam popraviti s streljanjem.
    Če pa zraven še Perotu naredim nov siv las, sem pa zmagal
    Every time I feel the spirit

  5. #285
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Pol goloba pomeni 5 točk in koliko to pomeni verjetno šteje ,da danes ni padla 25 tica pri golobih kljub nabrušenim strelcem. Druženje z lovci Dolomitske lige je bilo prijetno in predvsem v duhu prijateljstva. In dragi forumaši da vam zatožim skrivnost strelišča v Medvodah, mašine v bunkerju delajo na čisto ta pravi pirnapenja se jih še ročno Fantje v bunkerju sila ste
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #286

    Privzeto

    Fantje, dajmo takole povedati;
    Polhograjsko-dolomitska liga je imela 4222 točk
    liga forum-lov pa 4217 točk.
    To se pravi da smo res zelo izenačeni.

  7. #287
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Za pokušino malo sličic:

  8. #288
    ZR7 Guest

  9. #289
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    O policijskem forumu:
    - Ljubim policijsko naravo foruma. Predvsem, ker se mi blazno izplača. Ko sem se danes z letom v prvem razredu vrnil s Karibov, sem se takoj z Limo taksijem napotil v mondeno opremljeno pisarno za najsodobnejšo računalniško opremo, da bi odpravil napako, ki mi jo je pod urgentno včeraj javil Veper. Najprej sem se moral še otepsti tečne tajnice, sicer vrhunske manekenke, ki mi je stalno na razpolago za lajšanje raznih tegob.....
    A to pomeni, da ne rabiš več super plačanega tajnika ????

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    ..... Nekateri, kdo so to se vidi iz njihovih pripomb o policijskem režimu ali pa po izjemnem pojavljanju po nekaj mesecih ali letih, ko se oglasijo le za zahrbtno kritiko, mi za to pravico nakazujejo povprečno po jurčka €. Z denarjem ne vem več kam......
    Jest mam idejo !!!!


    Škoda, ker si zaprl temo, saj bi se lahko dobro nasmejali vsem intelektualnim komentarjem, ki bi sledili.

    Ajd.
    Every time I feel the spirit

Stran 29 od 29 PrvaPrva ... 192526272829

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •