Stran 2 od 29 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 289

Tema: Lovsko strelska liga "forum lov 2010

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Privzeto

    Se lahko golobe strelja z polavtomatsko šibrenico...nimam trap puške
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #12
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat wolf1 je objavil: Pokaži objave
    Se lahko golobe strelja z polavtomatsko šibrenico...nimam trap puške
    Kaj pa si naredil s traparco?
    Po mojem ni ovir za polavtomat, če ne bodo čavre letele po sosedih.
    Kaj in kako pa bo določil Pero. Sicer ti bomo pa kaj posodili, da ne boš predober.

  3. #13

    Privzeto

    Prjatli, strelski pravilnik govori max. 28g in to je dovoljeno. Mk do 5 kg z optiko in največ 12x povečavo. Glede wolfa je pa stvar dogovora. Ve pa se da z svojim obnašanjem in streljanjem nesmeš motiti nasljednega tekmovalca.
    Fantje perota se pa ne bojte, če se dogovorimo je pero pripravljen streljati samo na en patron. Z tem hočem tudi jaz dokazati, da mi je več do dobre družbe kot pa do tega da bi se zaradi mene družba razhajala.

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Privzeto

    Pero bom dal ta švoh polnenje, na navadnem TRAP strelišču kjer so strelci eden od drugega 1,5 metra ne moti izmet tulca....na golaž tekmah pa so kot sardine na 0,5 metra...zna bit problem.

    Če ne si sposodim od PUMPE winchesterko, menda da njegova vse zadane
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #15
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Wolf ne samo lapat najprej prijavi in nato zmagaj in potem lapajBom tudi jaz streljal na en patron po polovici goloba da ne bo Pero osamljen.

    Pero piši Veper in Veperček. Če mi bo pa Mulac skliznil na morje pa nič hudega.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #16

    Privzeto

    Wolf, ker gre bolj za druženje z primesjo tekmovalnosti, mislim da ni nobene frke da z svojim topom nebi smel razkazovati moči nad nemočnimi golobi. Seveda pa obljubi da ne boš dal več kot 9 patronov v magacin.

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Wolf, ker gre bolj za druženje z primesjo tekmovalnosti, mislim da ni nobene frke da z svojim topom nebi smel razkazovati moči nad nemočnimi golobi. Seveda pa obljubi da ne boš dal več kot 9 patronov v magacin.
    Pero je odgovor znan...MAX je 2+1 ne gre več noter

    No polavtomat je dovoljen zdaj sam še čoke moram probat, kater dela najbolj...glede na to da so počasni golobi bo CILINDER dovolj...un za šnefe (ne pri nas, ampak pri sosedih, k vem da bo nekoga to motilo)....raztros k LCD televzija 178° stopinj
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #18

    Privzeto

    Še vedno ne vem a si podal prijavo ali ne.

  9. #19

    Privzeto

    Pero vse je cool samo čas je neprimeren... jest npr. sm že eden tistih ki je npr 4.7. na dopustu... drugač je vse cool....

  10. #20

    Privzeto

    ... ideja je res dobra takoj bi se prjavu samo če teb že na prvi tekmi ni najbrž potem nisi konkurenčen, drugač pa zamisel res dobra samo čas dopustov je mal moteč....

Stran 2 od 29 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •