Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 47

Tema: Uredba o prepovedi vožnje z vozili v naravnem okolju

  1. #31

    Privzeto

    Bravo MilanK

  2. #32

    Angry

    Citat MilanK je objavil: Pokaži objave
    Slovenija postaja vse bolj policijska država. Če se bo ta trend nadaljeval bo vsak njen državljan in državljanjka "špicelj" oz. bo imel /a/ neka pooblastila za uradno prijavljanje svojih sokrajanov ali drugih oseb. S takim delom bo država ljudi medsebojno povsem skregala.
    Problem Slovenije je neučinkovitost njenih državnih organov. Zato država na vseh področjih ne funkcionira, hira in nazaduje, nezakonita stanja pa se nerešujejo. Veliki delikventi uživajo svobodo na tej sončni strani alp, razen kurjih tatov, le-teh so prenatrpani zapori. Vse več ljudi pa je tudi v odklonilnih zaporih, ker niso plačali globe.
    ti in pranger imata čisto otročje razmišljanje. takšno, kakšno vam ga je 50 let peglala prejšnja oblast, ki je naredila iz ljudi neodgovorne bebce in hlapce. zakaj!?
    ker je v demokratičnem svetu čisto vsak človek špicelj. ker se folk zaveda, da vsak posameznik tvori en kamenček v mozaiku celotne družbe, katera funkcionira na ta način, da se vsak zaveda svojih dolžnosti in tudi druge opozarja na izpolnjevanje le-teh.
    le v sloveniji se vehementno zahteva, da se izvajanje dolžnosti držijo 'oni', mi pa jih lahko seveda gladko bajpasiramo. kot je bil v prejšnjih časih glavni šport 'kako okoli prenesti državo'. btw, na zahodu tega ni!
    in seveda potem če nam neko odklonilno dejanje ni po godu, se zopet mi, ki sestaljamo družbo (in nobeden drug ne sestavlja družbe ko MI), vedemo kot da se to nas ne tiče. in da morajo za ta nadzor poskrbeti zopet neki 'oni'... WTF????????????
    in zopet je videvati kako se še vedno folk ne zaveda, da smo MI tisti ki moramo za vse NAS poskrbeti da se bodo pravila spoštovala in prekrški sankcionirali. ne država, ne oni drugi, ne tam tisti v pisarnah, ne inšpektorat, ne policaji ampak vsi MI, ki tvorimo to družbo in državo.
    in nehajte se skrivat za krilom države, ker niste več stari 10 let, da bi se zgovarjali z neodgovornostjo in nemočjo!!!!!!!!!!!!

  3. #33
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Šentjernej
    Prispevki
    302

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    ti in pranger imata čisto otročje razmišljanje. takšno, kakšno vam ga je 50 let peglala prejšnja oblast, ki je naredila iz ljudi neodgovorne bebce in hlapce. zakaj!?
    ker je v demokratičnem svetu čisto vsak človek špicelj. ker se folk zaveda, da vsak posameznik tvori en kamenček v mozaiku celotne družbe, katera funkcionira na ta način, da se vsak zaveda svojih dolžnosti in tudi druge opozarja na izpolnjevanje le-teh.
    le v sloveniji se vehementno zahteva, da se izvajanje dolžnosti držijo 'oni', mi pa jih lahko seveda gladko bajpasiramo. kot je bil v prejšnjih časih glavni šport 'kako okoli prenesti državo'. btw, na zahodu tega ni!
    in seveda potem če nam neko odklonilno dejanje ni po godu, se zopet mi, ki sestaljamo družbo (in nobeden drug ne sestavlja družbe ko MI), vedemo kot da se to nas ne tiče. in da morajo za ta nadzor poskrbeti zopet neki 'oni'... WTF????????????
    in zopet je videvati kako se še vedno folk ne zaveda, da smo MI tisti ki moramo za vse NAS poskrbeti da se bodo pravila spoštovala in prekrški sankcionirali. ne država, ne oni drugi, ne tam tisti v pisarnah, ne inšpektorat, ne policaji ampak vsi MI, ki tvorimo to družbo in državo.
    in nehajte se skrivat za krilom države, ker niste več stari 10 let, da bi se zgovarjali z neodgovornostjo in nemočjo!!!!!!!!!!!!
    In je blo treba oment prejšnji sistem in politiko mešat v te zadeve a? Ta šport, ki ga omenjaš je danes bolj aktualen kot kdajkoli prej, v kateremkoli sistemu, tudi v zlobnem 50 letnem socializmu ni bil- ne vem, mogoče ne spremljaš poročil... Na zahodu tega ni :temu se reče otročje razmišljanje. In ne, na zahodu tudi ni sociale, ni zdravstva za vse in še marsičesa. Je pa zato brezposelnost, prezadolženost ljudi, omejenost do priznavanja drugih kultur, načinov razmišljanja(prejšnji sistem), ogromno nasilja posledično zaradi revščine ("dolg je seznam" pravi ena pesem)itd...
    The Earth does not belong to man, man belongs to Earth.
    (Chief Seattle's reply to the Govt of US (1852).)

  4. #34
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Šentjernej
    Prispevki
    302

    Privzeto

    Torej dovolj politike... Se strinjam z MilanomK- ker se glavce na stolčkih ne zavedajo, da zakon lahko napišejo, ampak ga je treba tudi uveljavljat oziroma nadzirat za kar rabiš neke "organe". Najbrž je najbolj lep primer kadilski zakon izpred parih let o ločenih prostorih za kadilce- če bi se ta upošteval, potem nebi bilo treba čez par let spet pisat zakon o prepovedi kajenja na javnih mestih in če pogledamo naš primer, nam tudi nič ne pomaga neka prepoved vožnje, če nekdo tega ne bo ali pa bo slabo nadziral in res je tudi, da postajamo policijska država, če lahko dodam, v kateri tudi policisti kradejo.
    The Earth does not belong to man, man belongs to Earth.
    (Chief Seattle's reply to the Govt of US (1852).)

  5. #35
    Član od
    Jan 2008
    Lokacija
    Dobovec
    Prispevki
    104

    Privzeto

    Zanima me kakšna je kazen za vožnjo s cros motorjem po gozdu (krajinski park in Natura)?
    Trotovšek

  6. #36

    Privzeto

    Nazadnje je blo v našem koncu 400€. Je pa kar problem, do tačas da pride policija je frajer z mopedam že čisto drugje.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  7. #37

    Privzeto

    42 eurov

  8. #38
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Drug pogled na to temo. Mislim, da sploh ne tako napačen!

    http://www.motorevija.si/si/778/Aktualno.aspx

  9. #39

    Privzeto

    Ali mi lahko posredujete link do uredbe oz. zakona o prepovedi vožnje v naravnem okolju. Namreč dogaja se, da lovec lovcu brani vožnjo do preže ali krmišča po gozdni vlaki. Rad bi se podrobno podučil o tem, glede nadaljnega ukrepanja. Torej, kje se lahko lovci peljemo, kje ne smemo itd. Seveda ne za luksuz, ampak za delo v lovišču, lov in podobno.

  10. #40
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    http://www.uradni-list.si/1/objava.j...6&stevilka=800

    to je prvotna verzija, imaš potem še nekaj dopolnitev.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •