Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 36

Tema: nastrelitev

  1. #21
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Mal smo tematiko zgrešil
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  2. #22

    Privzeto

    Citat hunterxxxl je objavil: Pokaži objave
    "Mal smo tematiko zgrešil "
    Lahko, ja ali pa tudi ne - stvar presoje...:icon_smile:

  3. #23
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Maš prov, js mislm da smo jo, zdej govorimo že o drugih tehnikah nastrelitev ki nimajo veze z "bore sight":icon_:

    lovski zdravo
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  4. #24

    Privzeto

    Citat hunterxxxl je objavil: Pokaži objave
    "...zdej govorimo že o drugih tehnikah nastrelitev ki nimajo veze z "bore sight":icon_:"
    Stvar dogovora - preiskusimo in, kot prijatelji orožja in tehnik, preverimo in damo zaključek - ta bo vsem v prid...:icon_smile:

  5. #25
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Se strinjam
    Zame je zaključek ta, dokler tega ne preizkusim ne bom naprej komentiral, lahko podajam samo mnenja!

    Glede stojal in "šraufštokov" mi niso pri srcu, jih ne uporabljam pogosto, kot ste že povedali nekateri, je stojalo za preizkušanje grup, in probavo različnih vrst municij.

    Še vedno sem pristaš tega, da vsak lovec prostoročno nastreli puško, tako da bo njemu prav, da mu bo prav nosila, in pri nastrelitvi naj ne šparamo z municijo. Pač nastreljujemo dokler ne nese u piko!! Če si tako vohrn, da ne moreš ustreliti vsaj 10 patronv, potem je brezveze da si se sploh podal v ta šport.

    lovski zdravo
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  6. #26

    Privzeto

    In to, je to!!:icon_smile:

  7. #27
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Z 10-timi patroni lahko nastreliš vsaj 5 pušk

  8. #28

    Privzeto

    Saj ne gre samo za puške... gre tudi za strelca samega (več strelov - boljši rezultat).

  9. #29

    Privzeto bore sight

    Toliko napisanega, pa nihče mi ni odgovoril na preprosto vprašanje, ki se je glasilo" Ali kdo uporablja napravo za nastrelitev bore sight".

    Zanimajo me samo izkušnje z tako napravo, kdo, kaj in kako nastreljuje pa me v tem trenutku ne zanima.

  10. #30

    Privzeto

    Citat narava je objavil: Pokaži objave
    Toliko napisanega, pa nihče mi ni odgovoril na preprosto vprašanje, ki se je glasilo" Ali kdo uporablja napravo za nastrelitev bore sight".

    Zanimajo me samo izkušnje z tako napravo, kdo, kaj in kako nastreljuje pa me v tem trenutku ne zanima.
    Ker nisi dobil odgovora je najbolje, da napravo nabaviš in nas tepce poučiš

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •