Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 44

Tema: Prepariranje in strojenje

  1. #31

    Privzeto

    Da še malo obudimo to temo koliko vas je že doma poiskusilo ali strojilo krzna divjadi pa naj se javijo samo tisti ki so vsaj poiskusili.Sam sem strojil že nekaj kosov in bi rad izmenjal izkušnje.

    Lep pozdrav

  2. #32
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Bled
    Prispevki
    100

    Privzeto

    Ti kar napiši svoje izkušnje kako si se sam lotil in kako ti je uspelo. Ker mislm da marsikoga zanima (mene zelo in se mi sanja ne kako bi začel in se lotil zadeve) :D
    "A predator's heart knows no remorse, it lives for the hunt, a natural force!"

  3. #33

    Privzeto

    Prav nekega navdušenja ni ali pa tisti ki to počno ne obiskujejo foruma.

  4. #34

    Privzeto Nagačena ujeda?

    Če se smem tule prištuliti:

    Nekje bi rad dobil nagačeno / preparirano manjšo ujedo (skobca, sokola, ...) - z namenom, da bi jo med dozorevanjem češenj namestil na drevo v vlogi čuvaja! Nekega plenilca, ki se ga frdamani škorci bojijo! (Kake kanje se najbrž niti ne?) Prepovedano to menda ni? Hvala za kak namig / nasvet.

  5. #35
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Ni prepovedano in bi moralo delat, vsaj nekj časa. Verjetno boš lahko dobil kaj takega, kar si želiš, če ne tu, pa daj v male oglase.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #36

    Privzeto

    Moje češnje varujejo plastične vrane obešene na češnjo, ki jih drugače uporabljam za lov. Šoje in kosi pustijo češnje pri miru :)

  7. #37
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Kaj pa vrane?

  8. #38
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Jagermaister je objavil: Pokaži objave
    Kaj pa vrane?
    Za odganjanje vran je najbolj učinkvito obesiti na vidno mesto mrtvo vrano. Tudi plastična obešena z glavo navzdol je učinkovita.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  9. #39
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Mislil sem glede na prejšnji post: plastične vrane odganjajo šoje in škorce, najbrž pa privabijo še druge vrane. In obratno: če bodo visele z glavo navzdol, pa se šoje in škorci najbrž ne bodo menili zanje.
    Le predvidevam!

  10. #40
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Če imaš več vran, pač eno obrneš na glavo, pa bo odgnala vse vrane, pa če imaš še 100 drugih normalno postavljenih, da odganjajo druge ptiče.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •