Rezultati 1 do 10 od 44

Tema: Prepariranje in strojenje

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Privzeto Prepariranje in strojenje

    Lep pozdrav!

    Sem zelo "svež" lovec in imam željo se naučiti prepariranja in ročnega strojenja. Po internetu in knjižnicah sem vse prebrskal, vendar te literature ni nikjer, oz. je tako stara, da se teh načinov oz. preparatov ne upoablja več. Poklical sem že 3 preparatorje ali strojilce in mi nihče noče pomagati, s kakšnimi preparati se dela, kje kupujejo plastične oči,...
    V bistvu nikjer ne dobim osnovnih informacij za učenje.

    Lepo vas prosim, če ima kdorkoli kakšno informacijo ali je sam preparator in mu ni težko razložiti stvari s katerimi dela, bi bil zelo vesel.

    Jaka

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Marko Gorše, Nadlesk

  3. #3
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Thumbs down preparati

    Najlepši "preparat" je živa divjad in drugi živelj v naravi ujet v fotoaparat.

  4. #4

    Privzeto prepariranje

    Na lovskem sejmu v Longaroneju v Italiji http://www.longaronefiere.it/, je bilo na tem področju kaj videti. Kar nekaj razstavljalcev je promoviralo in v živo demonstriralo svoje delo in izdelke. Tudi izbira umetnih vsadkov je bila pestra. Sejem je vsako leto okrog prvega maja.

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    75

    Privzeto

    Zanima me, kje bi lahko kupil Borax? Uporablja se tudi kot čistilo v gospodinjstvu.

  6. #6

    Privzeto

    http://www.bock.si/

    evo tu vprašaj, so zelo prijazni, meni so že dostikrat pomagali

  7. #7

    Privzeto

    Citat tetrix je objavil: Pokaži objave
    Zanima me, kje bi lahko kupil Borax? Uporablja se tudi kot čistilo v gospodinjstvu.
    Borax,če je to prašek,katerega se uporablja tudi pri varjenju(hartlotanju),ga dobiš v lekarni

    lp

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •