Stran 17 od 22 PrvaPrva ... 7131415161718192021 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 161 do 170 od 212

Tema: vprašanje o varnem rokovanju z orožjem in zravniškem pregledu

  1. #161
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Po potrdilu sodeč, je to res privat firma, ki ima najverjetneje tudi tečaje za pridobitev listine o varnem rokovanju z orožjem. Jaz sem naredil tečaj z večurnimi predavanji, prvo pomočjo in na koncu še izpit pred komisijo pri G7 za 150€ (rabil za športne namene preden sem se včlanil v LD).

    Blaž, kot praviš ste samo streljali za 175€. Kaj pa predavanja, prva pomoč,...? Drago je bilo tole streljanje...

  2. #162
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    Citat Hribovc je objavil: Pokaži objave
    Izobraževanja znotraj LZS (verjetno si to tudi mislil) bi pa morala biti po enotni ceni.
    To sem tudi mislil .
    LP
    Služimo narodu !

  3. #163

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Blaž, kot praviš ste samo streljali za 175€. Kaj pa predavanja, prva pomoč,...? Drago je bilo tole streljanje...
    Nevem kje sem napisal da smo samo streljali za 175€ ampak ok. Drugače smo pa imeli od 8h zjutraj do 18h predavanje(tudi o prvi pomoči) streljanje pa imamo 13.2 in potem še pišemo tisti dan.

    Potrdilo pa sem dal samo zato gor ker je rekel Veper naj objavim.

    LP

  4. #164
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Blaž in prav si storil da si objavil ker smo sedaj na hitro razvozljali zakaj 175e in da tukaj nima ZLD prstov v mes ampak tvoj mentor in tajnik oziroma informatik tvoje LD. Ja seveda višjo ceno ssi plačal pa ti in ne oni ki je zadevo zamočil.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  5. #165

    Privzeto

    Citat torro je objavil: Pokaži objave
    ... Vsi obsojate oderuštvo ZLD/OLZ, poba je pa izpit opravljal pri privat firmi. Če so mu izpit zašuštrali v LD (UO, tajnik) naj mu pa še tam razliko v stroških povrnejo.
    Dvomim, da je imela LD tu kaj prste vmes.
    Izobraževanje organizira usposobljena članica, največkrat ZLD in verjetno je tudi to organizirala ZLD. Blaž, je tako?
    Verum justicia quod parilitas!

  6. #166
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Ne vem, zakaj bi ZLD organizirala v tem času ta tečaj, saj še ni novih pripravnikov. Ti pridejo po potrditvah na občnih zborih...
    Tečaji se tako ponavadi organizirajo v spomladanskem času...

  7. #167

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Dvomim, da je imela LD tu kaj prste vmes.
    Izobraževanje organizira usposobljena članica, največkrat ZLD in verjetno je tudi to organizirala ZLD. Blaž, je tako?
    Hmm ne vem točno kdo je dolžen to organizirati verjetno ZLD ja ampak naju niso prijavili lansko leto. Problem pa je nastal ko naju je tajnik z drugim pripravnikom hotel prijaviti na tečaj za LOVCA in so videli da še nimava opravljenega varnega rokovanja z orožjem in potem so naja na hitro prijavili pri tej "privat firmi"...
    Last edited by Blaž; 6. February 2012 at 16:56.

  8. #168
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Dvomim, da je imela LD tu kaj prste vmes.
    Verjeten jih res ni imela, ker ga sploh ni prijavila ( sam se ne more ). Ali pa ga ni obvestila, da ga je prijavila.
    Doma bodo morali podebatirat o tem kdo je zabluzil.
    LP.
    Služimo narodu !

  9. #169

    Privzeto

    Vsak pripravnik dobi plan dela za pripravniško dobo. Plan dela in aktivnosti zajema tako dolžnosti pripravnika kot upravljalca lovišča v katerem opravlja pripravništvo, med drugim tudi opravljanje izpita o varnem rokovanju z orožjem. Dolžnost obeh je da poskrbita, da pripravnik izpit opravi.

  10. #170
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat POLH je objavil: Pokaži objave
    Vsak pripravnik dobi plan dela za pripravniško dobo. Plan dela in aktivnosti zajema tako dolžnosti pripravnika kot upravljalca lovišča v katerem opravlja pripravništvo, med drugim tudi opravljanje izpita o varnem rokovanju z orožjem. Dolžnost obeh je da poskrbita, da pripravnik izpit opravi.
    Ja, tako bi moralo biti, pa ni povsod... Tudi jaz nisem dobil nobenega plana...
    Drugače sta pa tajnika (vmes smo dobili novega), poskrbela, da je vse gladko teklo...

    No, Blaž je napisal, kar sem sumil - pregled dnevnikov ni bil uspešen in morali so hitro urgirati, če ne bi sledil "nasvidenje drugo leto".
    Kdo pa je kriv, da nista pravočasno opravljala tečaja, pa bodo morali, tako kot je rekel Torro, podebatirati doma... Razlika v ceni je velika - vsaj 100€...

Stran 17 od 22 PrvaPrva ... 7131415161718192021 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •