Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 33

Tema: 6,5x52 Carcano

  1. #21

    Privzeto

    Se pogovarjamo o takšnem ali podobnem kosu?


    http://www.frankonia.de/355522/25207...ategoryId=7260

  2. #22
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat luka je objavil: Pokaži objave
    ...
    Drugač pa je to taka ful cortkana puškica za na jago, lahka, zlo okretna, ker nima neke zlo dolge cevi, pa upam, da bo tudi natančna.
    ...
    Kavalirka, ki jo je imel moj oče je bila dokaj natančna. Na 70m se je krota samo še bolj k tlem pritisnila in nikamor več šla. Seveda brez optike.
    Pa da ne bo hude krvi, bilo je to še pred leti, ko je bila zaščitena.
    Čeprav divjad pa tudi takrat ni bila... No, saj jaz pa tudi ne jager.
    Škoda, ker jo je stari dal od hiše. Mogoče pa mi jo bo novi lastnik dovolil fotkati, pa jo pokažem.:icon_:

  3. #23

    Privzeto

    Karel, žal linka ne morem odpret. Ja cena desno spodaj pa je kar primerna za to orožje. Fajne je tudi, ker nima skoraj nobenega odsuna, približno kot 5,6x50. ZR7 sej primerna je za vso "divja" razen medveda, pa kaj ne bo še za kroto, kar se pa optike tiče pa je ovi finec, sicer z moissinko vse švabe na prosto oko postrelo.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  4. #24

    Privzeto

    Napak, rusov, ne švabov. LZL
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  5. #25

    Privzeto

    Citat luka je objavil: Pokaži objave
    "Karel, žal linka ne morem odpret..."
    Ta je brez slike - sem pozneje opazil. Na tistem naslovu jih je še nekaj v ponudbi, tudi s slikami.

  6. #26
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat karel je objavil: Pokaži objave
    Ta je brez slike - sem pozneje opazil. Na tistem naslovu jih je še nekaj v ponudbi, tudi s slikami.
    Le "Zurück zur Übersicht" pritisnite in vas vrže en nivo nazaj in potem ponovno izberite model s sliko. Jih je še nekaj.

  7. #27
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Ja, karel,
    če prav razumem luko, ima doma tole:

    http://castboolits.gunloads.com/showthread.php?t=48866

    No, mogoče je tudi kak drugi model TSja. Bo več luka povedal pa kako slikico pokazal ;)

  8. #28
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Je kdo zainteresiran za Carcano Cavalleria letnik 1935, odlično ohranjena. Pišite na ZS.

    Lovski zdravo
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  9. #29
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    čakamo slike
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  10. #30

    Privzeto

    Bil doma, pozabil slikat. Opravil poskusno streljanje s staro puško in sodobno munucijo od Norme (Alaska). Rezultati ...., mesto kjer je krogla zadela še zmerom iščemo. Mogoče bi moral poskusiti na malo krajšo razdaljo kot je 70m, da sploh vidim, kako pa kaj ampak žal ni bilo časa za kaj več. Zaenkrat torej malo nelagodja, ampak moram poudarit, da nisem navajen streljati s kroglo brez optike(bla bla, sami izgovori, ko človek ne zadane). Upam da bo v nadaljevanju italjansko-švedska naveza delovala malo bolje.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •