Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: jelenov penis in jelenova tetiva

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto jelenov penis in jelenova tetiva


  2. #2

    Privzeto

    Iz tetiv so včasih delali kirurške niti, sicer iz govejih, ampak tut jelen bi vrjetno bil dober

  3. #3
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Krško
    Prispevki
    101

    Privzeto

    Če noben na svet, pol žrejo to Italjani. :icon_smile:

  4. #4

    Privzeto

    Sem mislil, da to vsi lovci vedo.
    Jelenov ali bikov penis (žilo) obesijo on obtežijo, da se nategne in posuši. Tako so delali najboljše biče - bikovke.
    Naj kdo poizkusi in pove kako se obnese.
    Ne vem pa zakaj so na sliki tako pakirani. Verjetno v kulinarične namene.

  5. #5

    Privzeto

    Pred leti sem naredil lovskemu kameratu iz penisa njegovega jelena bič, kot so jih delali v starih časih, iz bikovih penisov. Pred sušenjem, sem vanj " potisnil" 4 žilni elektro kabelj. Ko se je stvat po cca mesecu posušila, sem jo dekorativno obrezal, in ustrezno opremil- Hudo, nevarna reč, za po riti jo fasatPovezava 6838
    lp
    PS: SAMO KOT SOVENIR!!!!

  6. #6

    Privzeto

    Ravno pred par dnevi sem gledal na National Geographicu oddajo Tabu kjer je kazalo kulinarične specialitete iz kitajske, ki jo pripravljajo le v luksuznih in dragih restavracijah. Ta specialiteta so bili živalski penisi in sicer jelenov, ovnov in pasji. Delali so jih v nekakšni juhi in potem servirali na krožniku. To, da je taka jed kulinarična specialiteta pri njih izvira predvsem iz tega, da Kitajci verjamejo, da posamezen del živali ki ga pojejo ojača njihov del telesa. Torej v tem primeru verjamejo, da jim uživanje penisov živali povečuje spolno slo.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •