Stran 5 od 19 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 185

Tema: Lovsko strelske tekme 2010

  1. #41
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    Tekma bo štela kot druga od treh za izbirno ekipo za DP,za vreme je pa tud poskrbljeno,vročine ne bo.Vabljeni!
    Torej gre za tekmo, ki jo prireja ZLD po naročilu LZS za Volilni okoliš in bodo njeni stroški organizatorju pokriti iz proračuna LZS preko pooblaščene članice (ZLD)?

  2. #42

    Privzeto

    Ej 206, tole bi pa tud jaz rad videl kaj boš napisal, oz. odgovoril.Da vidim če vam tole financira ZLD.

  3. #43
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Stroške tekme krijemo v celoti sami!


    ZLD ne da nič.

  4. #44

    Privzeto

    206, TO SEM HOTEL SLIŠATI. Hvala za odgovor. Se vidiva na treningu.

  5. #45
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Malo sem prehiteval,pomaga nam tudi Občina Šentrupert,konec koncev je to tekma za pokal občine.



    Pero zmenjeno

  6. #46

    Privzeto

    206 tekma je bila super, škoda ker niste imel zmenjeno za vreme...

  7. #47

    Privzeto tarče 4x5

    Prjatli, spet sem bogatejši za eno izkušnjo. Včeraj sem bil v strelski komisiji na tekmi. Pa smo imeli na koncu zelo velik problem pri lovskih tarčah glede količine strelov v lisico. Res da je bila velika luknja a z videnega z gotovostjo trdim da tam ni bilo štirih strelov. Dečko se je bil pripravljen tudi skregat, če ne še kaj drugega. Ker ga pa že od prej poznamin vem da smo imeli že tudi težave z njim, sem sedaj odločen, da tam kjer bom v komisiji, bo že zjutraj pisalo v tekmovalnih pogojih, da lahko komisija določi pri problematičnih strelcih 2 sodnika, ki mu bosta stala za hrbtom in štela oz. gledala strele. Če se ne znamo obnašati po strelsko ali drugače povedano po človeško naj bo pa tako. Kaj pa ostali menite.

  8. #48

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    "... da lahko komisija določi pri problematičnih strelcih 2 sodnika, ki mu bosta stala za hrbtom in štela oz. gledala strele..."
    "Problematični" strelci lahko tudi to varianto izkoristijo sebi v prid...:icon_smile:

  9. #49

    Privzeto

    Citat karel je objavil: Pokaži objave
    "Problematični" strelci lahko tudi to varianto izkoristijo sebi v prid...:icon_smile:
    Prosim za razčlenitev tega, saj mi bo vse prav prišlo.

  10. #50

    Privzeto

    Kolikor te poznam že pribljižno veš (točno veš), kdo ponavadi komplicira oz. ima tako velike luknje. Naj ga sodnik gleda skozi celo serijo pa je problem rešen. Čeprav bi lahko bil sodnik ali pa dva vedno pri strelcih, ne pa nekje daleč proč za mizo...

Stran 5 od 19 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •