Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 31

Tema: sako 85 bavarian

  1. #11
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    A taka težava se je pojavila po daljšem obdobju a ko je bila že nova. Drugače pa nisem še slišal graje čez Sakotove puške, tvoja je prva, mogoče si na tako naletel.

    Lovski zdravo
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    šklopota že, repetira se pa z njim bolj lahkotno kot z vsakim sauerjem ali steyrjem.

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    z mojim 75modelom sem v 5letih postrelil že prek 1500 nabojev, pa je zaklep še vedno kot nov, cev pa vedno boljša:icon_smile:.

  4. #14
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Puška je bila nova pri enem od Ljubljanskih trgovcev. Se mi je pa zdelo, da je že narejena tako, da ima tako zračnost zaklepa, ko je odprt. Sam imam Titan in je odprt zaklep nemogoče premaknit 0,5mm sem in tja. Je pa zaklep dosti bolj zaprt v ohišju kot pri Sakoju. In ja vem, da nista puški istega ranga.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  5. #15
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Samo enkrat sem imel priložnost podobnega Sakota držat v roki, moram rečt da res teče kot švicarska urca. V pimerjavi Steyr shonawer prav velike razlike ni, ampak se pozna.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  6. #16
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Danes sem se malo zanimal pri puškarjih, glede puške pride pa če se nebom zlagal 2000€. Ni mi pa znal povedat ali ima puška sani za montirat montažo, Torej a kdo ve ali ima sani, pa kako montažo priporočate?
    Upam da nisem preveč siten, ampak hočem da si malo uskladimo mnenja da vem v kaj se spuščam:icon_smile:

    Lovski zdravo
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  7. #17
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto Sako bavarian

    Tudi jaz sem zadnjič malček brsku in sicer zanimal sem se za štuc, v izvedbi kal. 7x64 z optilock montažo cena 2.470 EUR

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat hunterxxxl je objavil: Pokaži objave
    Danes sem se malo zanimal pri puškarjih, glede puške pride pa če se nebom zlagal 2000€. Ni mi pa znal povedat ali ima puška sani za montirat montažo, Torej a kdo ve ali ima sani, pa kako montažo priporočate?
    Upam da nisem preveč siten, ampak hočem da si malo uskladimo mnenja da vem v kaj se spuščam:icon_smile:

    Lovski zdravo
    Ima sani, montaža Optilock ring mount (brez šine)ali Eaw schwenk (šina).

  9. #19
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Citat jancar je objavil: Pokaži objave
    Tudi jaz sem zadnjič malček brsku in sicer zanimal sem se za štuc, v izvedbi kal. 7x64 z optilock montažo cena 2.470 EUR
    To si vprašal v bocku ker sem gledal vprašanja
    No a tam prodajajo tudi štuc izvedbo? Mi je bolj pri srcu.:icon_smile:

    lp
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  10. #20
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto neki novka katalog 2011 SAKO


Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •