Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 31

Tema: sako 85 bavarian

  1. #1
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto sako 85 bavarian

    Ima kdo kake izkušnje s to risanico?
    Vsaka vaša informacija mi pomaga pri izbiri puške, odločam se pa za kaliber 7×64

    Lovski zdravo
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  2. #2

    Privzeto

    Citat hunterxxxl je objavil: Pokaži objave
    Ima kdo kake izkušnje s to risanico?
    Vsaka vaša informacija mi pomaga pri izbiri puške, odločam se pa za kaliber 7×64

    Lovski zdravo
    Jaz imam izkušnje s to risanico v cal. 308 win. Dolžina cevi je 51 cm. Lahka, kratka, okretna, precizna... Vsekakor odlična izbira tako puške kot kalibra. Priporočam nakup .

  3. #3
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Kaj pa daljnogled? Leupold?
    Če ni skrivnost mogoče veš koliko zelencev je treba odšteti za ta model?

    lovski zdravo
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    sam imam leupolda, za tarčo luknjat je bomba, za lov maš pa bolj primerne daljnoglede za podobno ceno... leupold ima ozko vidno polje v primerjavi z drugimi daljnogledi.imam pa vx1 3-9x40 duplex križ. cena je odvisna od modela, imaš še vx2, vx3 vx7, pa verjtno še kakšnega.

  5. #5
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Rabim nekaj vse stranskega, za lov in tarčo. Priznam da se na daljnoglede na spoznam največ kater je primeren za vse, iščem pa nekaj za ceno 600€.

    Lovski zdravo:icon_smile:
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  6. #6
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Kaj pa Meopto si pogledal? Do sedaj sem slišal veliko pohvalnih besed in se tudi sam odločil da jo dam na drilling. Meni se zdi kar dober kompromis med kvaliteto in ceno.

  7. #7
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Za Maopto iskreno povedano da se nisem kaj preveč zanimal, je pa res da ga vsi hvalijo. Meni osebno se zdi za daljnogled zdi brezveze dajat velike vsote denarja npr 1600€, ker je "performance" skoraj identičen. Danes dobiš super dajnogled za male cene.
    Se bom pa še mal pozanimal pa tukaj povem za kaj se odločam pa mi potem svetuje naprej. :icon_smile:

    lovski zdravo
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  8. #8
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Meopta ne stane 1600, ampak dobiš zelo dobro za pol manj!!!
    Lp in dober pogled!

  9. #9
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Citat patriot je objavil: Pokaži objave
    Meopta ne stane 1600, ampak dobiš zelo dobro za pol manj!!!
    Lp in dober pogled!
    Vem da ne stane tolk, nisem napisal da primerjam Zeiss, swarovski z leupold, meopta.

    No če pa kdo ve kaj več povedat tud o pušku je pa dobrodošlo.:icon_smile:

    lovski zdravo
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  10. #10
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Glede Sako 85 sem bil tudi sam zagret, dokler je nisem imel dalj časa v roki. Zdelo se mi je, da ji zelo hudo šklopota zaklep in da ima preveč zračnosti. Tako, da sem sedaj malo v dvomih kaj kupiti za naslednjo puško. Najverjetneje bo kak RPA ali pa kaj podobnega.

    Glede optike pa za 600€ res ni problem česa dobrega kupit danes. Vse od Bušija 4200, Nikona Monarcha III ali E, Meopte, Vixna, še celo Docter se da za to ceno kupiti. Da ne omenjamo najnižjih serij Zeissa, ki so tudi vse pod to ceno, a jih pač v Sloveniji ne prodajajo.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •