Stran 7 od 7 PrvaPrva ... 34567
Rezultati 61 do 69 od 69

Tema: Pomoč LD Lazina

  1. #61
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Privzeto

    Podobno tožbo smo imeli tudi mi in sodnik je na prvi obravnavi izjavil dobesedno"kaj pa je tistih borih nekaj tisoč eu za LD".Takoj smo se pogodili in sem prepričan,da sem s tem tem rešili LD dodatnih stroškov.
    V primeru Lazine me je zbodla zlasti malomarnost policije.Po takratnem ZVCP iz leta 2009 so prom.nezgode razdeljene v kategorije in samo na prom.nezgodo prve kategorije ni bil potreben ogled kraja nezgode s strani policije,Če pa je večja materialna škoda ali telesne poškodbe,je ogled obligatoren in sledi zapisnik,fotografije,skica itd.ne vem kako je ravnala policija,izgleda skrajno malomarno,opustila je dolžnost,ki jo ima ali pa je vse skupaj goljufija.Skratka velik nateg,ki ga plačuje LD.
    Po tisti nesreči smo takoj dali zahtevek na DARS in občino za postavitev prometnih znakov in se zavarovali pri zavarovalnici,tako zaprimer nezgod s udeležbo divjadi, kot tudi v primeru nezgode zaradi lovskih psov med pogoni.
    Po tistem smo imeli še en primer zahtevka,ki smo ga odstopili zavarovalnici in ni nikakršnih težav.Predlagam vsem LD,da taka zavarovanja sklenejomkajti nekaj deset tisoč eu vrže večino manjših LD na kolena.

  2. #62
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Citat zoran26 je objavil: Pokaži objave
    Po tisti nesreči smo takoj dali zahtevek na DARS in občino za postavitev prometnih znakov in se zavarovali pri zavarovalnici,tako zaprimer nezgod s udeležbo divjadi, kot tudi v primeru nezgode zaradi lovskih psov med pogoni.
    Po tistem smo imeli še en primer zahtevka,ki smo ga odstopili zavarovalnici in ni nikakršnih težav.Predlagam vsem LD,da taka zavarovanja sklenejomkajti nekaj deset tisoč eu vrže večino manjših LD na kolena.
    Pri kateri zavarovalnici imate sklenjeno omenjeno zavarovanje?
    Lp

  3. #63

    Privzeto

    Praksa zavarovalnic je, da ne zavarujejo primerov, ko divjad skoči na cesto in povzroči nesrečo in s s tem škodo. Tako, da prvič slišim, da so zavarovali za tak primer. Drugo je, če imate zavarovano odgovornost (če do nesreče pride med izvajanjem lova itd.).

  4. #64
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Thumbs down prometna nezgoda z divjadjo-odgovor

    polh,MPrimož,to kar sem napisal zagotovo drži,ker imamo zavarovenje urejeno vse družine iz naše LZ.To že več let.
    Mprimož,tebi sem odgovoril na ZS.

  5. #65

    Privzeto

    Prosim, da mi na ZS posljes ime zavarovalnice .
    lp

  6. #66
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Meni tudi

  7. #67

    Privzeto

    Lepo prosim še meni, zanima me tudi kolikšna je letna premija, ki jo plačujete.

  8. #68
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Thumbs down prometne nezgode s udeležbo divjadi

    Spoštovani kolegi lovci,
    v dogovoru z ADMINom objavljam naslov zavarovalnece pri kateri ima naša LD odškodninsko zavarovane prometne nezgode,ki jo povzroči divjad(trk) ali psi na pogonu.
    Zavarovalnica je Adriatic-Slovenica,dd,za našo družino pa že leta to opravi njihov agent;
    ŠEMPETER PRI GORICI
    POŠTA: 5290 ŠEMPETER PRI GORICI
    SLOVENICA, ZAVAROVALNIŠKA HIŠA, D.D. AGENCIJA KRAVOS
    CESTA PREKOMORSKIH BRIGAD 62A
    TELEFON: (05) 3936290
    TELEFAKS: (05) 3936291
    Višino zavarovalne vsote izbere ld,premija zavarovanja pa je obračunana na podlagi št.plana odstrela velike divjadi in števila lovskih psov,ki jih zavarujemo.
    LP,Zoran

  9. #69
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Thumbs down prometne nezgode z udeležbo divjadi

    Spoštovani lovski kolegi,
    v dogovoru z ADMINom objavljam naslov zavarovalnece pri kateri ima naša LD odškodninsko zavarovane prometne nezgod,ki jih povzroči divjad(trk) ali psi na pogonu.
    Zavarovalnica je Adriatic-Slovenica,dd,za našo družino pa že leta to opravi njihov agent;
    ŠEMPETER PRI GORICI
    POŠTA: 5290 ŠEMPETER PRI GORICI
    SLOVENICA, ZAVAROVALNIŠKA HIŠA, D.D. AGENCIJA KRAVOS
    CESTA PREKOMORSKIH BRIGAD 62A
    TELEFON: (05) 3936290
    TELEFAKS: (05) 3936291
    Višino zavarovalne vsote izbere ld,premija zavarovanja pa je obračunana na podlagi št.plana odstrela velike divjadi in števila lovskih psov,ki jih zavarujemo.
    LP,Zoran

Stran 7 od 7 PrvaPrva ... 34567

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •