Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 69

Tema: Pomoč LD Lazina

  1. #21

    Privzeto

    Na tak racun lahko Ld nabere nekaj vec ,kot pa imajo dolga ,ce se vsi odlocimo, da jim podarimo 1 eu.

  2. #22

    Privzeto

    Ne razumem, kaj bi bilo pri tem narobe, če bi se nabralo v LD Lazina kakšen € več solidarnostne pomoči kot imajo dolga. Saj smo vendar vsi člani LZS in smo vsi na istem udaru kot LD Lazina.

  3. #23

    Privzeto

    Če tako razmišljaš nevem.Pol pa mi nebomo več veselice delal, pa tekme da bi dobili denar,ampak bomo vsako leto prosili za prispevek,pa še delat ne bo treba ,pa zagotovljen denar bo.

  4. #24

    Privzeto

    Člani tega foruma bi se res lahko izkazali in prizadeti LD vsak po svojih zmožnostih nakazali denarni prispevek na njen račun. Kdo je kriv za nastalo situacijo bodo verjetno v tej LD razčistili, mi pa izkažimo solidarnostni duh do naših lovskih tovarišev in njim pomagamo, kolikor je v naših močeh. Ta situacija jih bo zagotovo izočila, da bodo v bodoče bolj modro in pametno ravnali. Sam bom tej LD nakazal 10 €.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  5. #25

    Privzeto

    Če kdo od članov Foruma lov želi pomagati LD Lazina so njeni pravnoorganizacijski podatki naslednji: LD Lazina, Klopce 4, 82361 Dvor, davčna št.: 30462185, matična št.: 514020,
    TR št.: 0311 3108 7512 635, odprt pri SKB d.d.

    Navedena LD ima zaradi neporavnanih obveznosti blokiran TRR, kar pomeni, da sredstva na njenem transakcijskem računu ne zadoščajo za izvršitev sklepa o izvršbi ali zavarovanju. Podatek izkazuje pomanjkanje sredstev na njenem računu za poplačilo njene obveznosti iz naslova sklepa o izvršbi ali zavarovanju.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  6. #26

    Privzeto

    Jaz mislim, da bi marsikateri lovec prispeval nekaj € pomoči, me pa moti, da ni nobenega odziva s strani LD Lazina. Lahko bi preko tega foruma obveščali kako stvar poteka,koliko so že nabrali...ali pa preko mailov. Pa so kar utihnili, malo več aktivnosti z njihove strani sem pričakoval. Skratka slabo so organizirali tole akcijo, potem pa naj se ne čudijo, če bo tudi odziv slab.
    Pa slabega lovišča tudi nimajo, sodeč po višini koncesije!
    http://www.mkgp.gov.si/fileadmin/mkg...316_LAZINA.pdf

  7. #27
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Zadeva je po moje že stara. Menjala so se različna vodstva. Obresti so velike. Tega si niso smeli dovoliti. Zdaj je kar je. Prosjačenja bo vse več. Ni pa prav, da pride to v prakso. Kdor prevzema funkcije v LD jih mora odgovorno in se mora zavedati kaj vse ga lahko doleti .

  8. #28
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Glede na to, da je članstvo maloštevilno, bi se pa mogoče s kakšnim prispevkom odrezal kak novosprejeti član te LD. Ali sprejemajo nove člane in ali omejujejo dvojno članstvo? Če bi se malo predstavili, bi se kdo odločil za lov v tej družini in enkratno denarno pomoč.

  9. #29
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Nemci in Italijani bodo imeli veselico, pa bo.

  10. #30
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Malo sem pogledal http://www.zgs.gov.si/fileadmin/zgs/...0/Kocevsko.pdf
    Površino lovišča imajo 2800 ha, letno pa jelenjadi in prašičem pokrmijo 36 ton krme! To pove že marsikaj.

    Zamenjamo naše lovišče za njihovega! S pufom vred!

Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •