Stran 1 od 5 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 42

Tema: Dostop do Lisjaka slehernemu lovcu

  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto Dostop do Lisjaka slehernemu lovcu

    Citat Grizzly Adams je objavil: Pokaži objave
    ...
    Ravnotako, pa ni bil podan niti en sam samcat argument, zakaj bi bilo dobro, da ima vsak lovec svoje geslo, s katerim bi smel v lisjaku preveriti svoje lastno ime, priimek, starost in naslov, če vemo, da mu mora vse te dragocene informacije v vsakem trenutku posredovati tajnik družine. Pa se pri brisanju nekaterih nezaželenih mnenj sklicujemo ravno na pomanjkanje argumentov. Šment!
    ...
    Argument?
    Zame je dovolj ta argument, da ves ta cirkus, imenovan Slovenska lovska organizacija plačujemo lovci posamezniki. In če odpiram denarnico tudi zato, da se je naredil in se vzdržuje lovsko informacijski sistem, si želim, da bi tudi sam kaj od tega imel. Odgovor, da so mi informacije na razpolago pri tajniku, me ne zadovolji. Danes ima skoro vsaka hiša dostop do interneta, zato je tak odgovor "malo zadaj". Če se podatki zbirajo na nivoju LD in kot taki obstajajo, je kar nekaj tistega, do česar bi vsak član članice lahko imel dostop z vso pravico. Šele potem lahko rečemo, da se je lovstvo zmoderniziralo na tem področju. Dokler pa za dostop do željenih informacij potrebujem čevlje in bencin, pa o modernem pristopu ni govora.
    Kateri so podatki in izračuni, ki bi jih bilo možno prikazati je seveda stvar debate in razmisleka do katerih družinskih podatkov ima posameznik pravico. Sam menim da prav do vseh. A se pustim z argumenti prepričati tudi v kaj drugega.
    To smatram za nadgradnjo Lisjaka. Zakaj nekateri to vidite kot rušenje in omalovaževanje že dobro zastavljenega lovsko informacijskega sistema, pa ne vem in mi ni jasno. Me pa neprijetno preseneča.

    S to objavo sem zgolj odgovoril na Adamsovo navedbo, sem pa s tem postal malo izventematski, čeprav gre tu tudi za osebne podatke.
    Povrnimo se na informacijskega pooblaščenca, osebne podatke in tega kaj in kako bo to urejeno.
    Če pa kdo želi debatirati o nadgradnji Lisjaka v smislu pristopa tudi za lovce posameznike, pa naj odpre novo temo ali javi, da jo jaz.

    LP
    Last edited by ZR7; 12. March 2010 at 08:47.

  2. #2

    Privzeto

    Ker je bil moj zadnji post v tej temi, v katerem sem želel opozoriti, da je tema skorajda podvojena, bojda neprimeren, ker ni imel vsebine bom pa sedaj podal še enkrat par svojih razmišljanj.

    Kolikor sem jaz razumel LISJAK-a ob njegovem zagonu je bil vedno mišljen kot neka vez med LD in drugimi pristojnimi institucijami, ki nas pač spremljajo in nadzirajo naše delo... Bil je tudi evidenca za lovsko družino, čeprav je delo še vedno ostalo dvojno (sedaj je potrebno vpisovati v LISJAK-a, knjiga v pisni obliki pa še vseeno obstaja). Nato je lisjak bil nadgrajen z kar nekaj moduli in se še vedno dopolnjuje. Preko njega je bil tudi vsakemu članu lovske družine omogočen vpogled v evidence odstrela... Vsem pač ni bil dostopen tudi zaradi varovanja osebnih podatkov, saj če bi bil dostop splošen bi vsi lahko gledali podatke o vseh... Določeni člani pa vendarle morajo razpolagati s vsemi podatki posameznikov, ki so potrebni za delovanje LD. Tudi marsikatera druga organizacije take ali drugačne vrste katere člani smo razpolaga z našimi podatki v svojih evidencah. zato se mi je zdela odlična primerjava z recimo knjižnico. A kdo v knjižnici zahteva, da bi imel dostop do svojih podatkov? Verjetno bi nas uslužbenec imel za popolnoma butaste, če bi ga prosili naj nam pokaže naše ime, priimek in naslov. Kako pa bi izgledalo, če bi vsak želel nek modul v Lisjaku? Pravico ima zahtevati, saj plačuje članarino! "Francelj iz sosednje lovske družine hoče modul kjer bodo vpisane vse gostilne v premeru 12km od lovskega doma in cene pijač v njej". Karikirano! No pa tudi tak modul bi se mi zdel uporabnejši od tega, da vidim svoje podatke preko Lisjaka.

    Sam bi tudi podprl idejo, če bi zvedel za kaki dostojen argument zakaj je to potrebno. Ko piše ZR7, da je za njega dovolj argument, da plačuje članarino LZS, sem se pa moral krepko nasmejati. Točno to kar sem mislil, toliko da se pač nekaj zahteva pa čeprav v bistvu nima uporabne funkcije in neke dodane vrednosti. Hočem imeti, čeprav ne rabim! S tem, da se na dolgo in veliko razpravlja o takih zadevah, sedi za računalnikom, od doma spremlja razne podatke in zakone, za zadeve, ki niso vitalno pomembne za slovensko lovstvo...ali bo s takimi deli boljše izpolnjeno naše poslanstvo - skrb za naravno okolje in življenje v njem! Kar nekaj takih lovcev iz okolice poznam, ki zmeraj nekaj hočejo, komplicirajo, izstopajo na vsakem sestanku lovske družine... pa praktično nobena zadeva ni neposredno povezana s samim lovstvom, ampak zgolj birokracijo. Veliko preveč se polaga na birokracijo. Sam vem, da je potrebna in nujna, sem pa takoj za to, da se jo omeji na minimum. Naredijo se naj zadeve, ki so nujno potrebne, ostali čas pa se naj raje nameni skrbi za naravo in življenje v njej!

    Zato bi pozval tudi Tico, da če ni pretežko omogoči ta vpogled v svoj naslov članom LZS preko interneta, da bo potem več časa za razmisliti kaj zahtevati za tem za članarino, ki jo plačujemo (iz naslova te članarine je seveda potrebno kriti vse naše zahteve od ponovne naselitve risa, do dodajanja razno raznih modulov v Lisjaku, do izobraževanj za lovskega "birokrata", pač kar se kdo spomni...). Če pa je omogočanje tega prezahtevno pa se naj počaka, ko se bo videlo ali je to res zakonsko nujno uvesti. Ali pa mogoče, da se tako geslo dodeli samo posameznikom, ki bi ga zahtevali (enako kot več stopenj vpogleda za posamezno LD), saj verjemi da ga velika večina ne bo zahtevala in bo spet manj dela, odločitev o tem pa bo na prostovoljni bazi.

    Suma sumarum: birokracijo omejiti na nujni minimum, da se zagotovi zakonskim zahtevam, preostanek časa ali višek ki ga imamo pa nameniti skrbi za okolje in živali, ne pa papirologiji.

    Glede na to, da je to že druga tema o tej zadevi je to moj zadnji post v njej.

    Lep pozdrav
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  3. #3

    Privzeto

    Aja pozabil dodati, da v svojem pisanju ne mislim direkt prav nobenega posameznika s foruma, ampak vsakega malo. Saj se verjetno občasno lahko vsi ujamemo, da posamezno zadevo zakompliciramo veliko bolj kot je potrebno.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  4. #4
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Ker se je nabralo že nekaj "zadnjih" postov, selim zadnji dve objavi kot vodilo v novo temo. Tema o informacijskem pooblaščencu in osebnih podatkih pa nja ostane čista in le za namene debate o tem koliko in kje so lahko osebni podatki dostopni. O tem bo nedvomno odločala stroka.

    Admin

  5. #5
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Najprej naj ponovim že enkrat zapisano, da svoje ideje o dostopu do Lisjaka za vsakega lovca vidim le v luči nadgradnje obstoječega dobrega sistema.
    Nikakor ne gre zgolj za to, da bi videl svoje osebne podatke, saj je to minorno in bo o tem odločala stroka. Zato o samo tem nima smisla več prežvekovati že prežvečeno.

    Še vedno pa se ni nihče izjasnil o tem zakaj bi bilo neprimerno, da bi vsak član lovske družine lahko videl ostale podatke svoje LD.
    Društvo deluje javno. Torej morajo biti nekateri podatki razvidni tudi navzven. Seveda ne osebni podatki članov društva. Zakaj pa bi bila ovira, da bi jih videli sami člani LD. Npr. telefonske številke, da ga lahko pokličeš, obnoviš imenik, ker si izgubil telefon in podobno. Seveda bi bilo potrebno za objavo svojih podatkov potrebno dati soglasje.
    Druga stvar je gospodarske narave. Zakaj lovec ne bi imel preko Lisjaka vpogled v natančnejše podatke o že izvršenem odstrelu. Morebiti celo v GIS obliki? Da bi na zemljevidu svojega lovišča videl gostoto odstreljene divjadi in tako sklepal, kje bi bilo primerneje z odstrelom nadaljevati? In še in še je reči, ki bi se dale lepo uporabljati.
    Verjetno nekateri v takih podatkih ne vidijo nič. Meni in še marsikomu pa informacija pomeni osnovo za odločanje. Lično izdelan grafikon prikaže več kot tisoč besed. Na zemljevidu označena točka takisto.
    Živimo v informacijski dobi in take reči bi morale biti običajne. Nekatere LD v tej smeri že delajo.
    A vprašajmo se, zakaj mora posamična LD orati ledino, če pa imamo skupno organizacijo, ki bi lahko enotno uredila že tako na zakonski podlagi zbirane podatke. In ker imamo v Lisjaku že odlično osnovo.

    Ganges, skrb za naravo in divjad ni več le v nošenju puške in koruze po lovišču. Zato da skrb pravilno usmerjaš, je potrebno imeti dobre in točne informacije in jih znati urediti. To meriti čez palec, kakor se v večini še počne je jalovo početje. Tudi knjige, o katerih govoriš so že na pol poti v smeti.

    Zato se priporočam za odgovore zakaj česa ni možno izpeljati, kje bi kršili kakšno pravico, kje so tehnične, zakonske in moralne ovire ipd.
    S podtikanji, da gre pri takih idejah za nekakšne "mutne" interese ste itak že dolgočasni.

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Dolga blatna vas(po Valvazorju)
    Prispevki
    54

    Privzeto

    Delim in podpiram mnenje in predlog ZR7 glede ureditve info. sistema Lisjak.
    Za staro pravdo!

  7. #7

    Privzeto

    Nisem proti obveščenosti lovcev - to je zadnje. vendar se mi zdi primerneje to urediti na druge načine. Prepričan sem, da je v vsaki lovski družini kak lovec, ki ljubi opravljanje, govoričenje, kaka podtikanja,... in to ponavadi kaki, ki pri ostalih lovskih zadevah (delovne akcije, sam lov, ostala udejstvovanja) ni ravno prisoten. No in tako sem tudi sam večkrat po gostilna poslušal govorice v smislu: a veš kaj so oni tam naredili, joj pa kaj se grejo, kake neumnosti počnejo, pa je ustrelil 14 kg mladiča, pa je ustrelil enoletnika, ki je bil vilar, pa je ustrelil srnjaka v medalji blizu naše meje, pa kako slabo gospodarijo... in še in še. Da ne omenjam, da so zadeve ponavadi precej prenapihnjene in vsak doda še nekaj svojega pa imamo prave gostilniške razgovore. Sedaj pa ima recimo vsak dostop do vseh podatkov kar od doma. Pa en tak lovec iz ene lovske družine da svoje geslo Franceljnu iz druge lovske družine z namenom, da bi koga oblatil, ta Francelj da nazaj prvemu svoje geslo, da bo lahko mlatil po drugih... S tem bo imel tudi (v primeru če bi bile vidne telefonske številke in drugi podatki o članih s soglasjem, ki bi ga seveda najverjetneje dala večina) osebne podatke članov... In spet imamo scenarije za gostilniške debate in prerekanja...

    Vem, da je to črn scenarij in ga mogoče kateri ne razume kar pa vseeno skoraj ne verjamem. Saj sam podobne zgodbice poslušam kar precej pogosto iz številnih lovskih družin. Torej sem za obveščenost vseh lovcev, vendar na premišljene načine. Manj ljudi ve kaka gesla, manj možnosti je da pride do kršitev osebnih podatkov in tudi ostalih podatkov....

    Sem še vedno precej večji pristaš dobrih odnosov in se sam z veseljem odpeljem do gospodarja ali kogar pač rabim, popijema kako pijačo, mogoče vmes skočima pogledat, če je krmišče založeno in podebatirava o odstrelu, koliko je še ostalo v planu, kje je kdo kaj videl, kaj je potrebno postoriti...

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Sam sem se zavzemal, da bi bil Lisjak dostopen širšemu krogu lovcev. Strojna in programska oprema se razvijata z bliskovito naglico in zakaj nebi temu sedili in si olajšali življenje. Temu primerno smo tudi v naši LD omogočili delni dostop lovcem ki v LD opravljajo različna dela. Ena članica skrbi ta bazo članstva, kinolog za vnos iskanj in psov, informatik za vnos izgub in odstrela, gospodar za izdelavo LNL. Pri popisu objektov smo aktivrtali še dodatnega člana, ki je imel nalogo, da vnese okoli 200 objektov. Jaz kot starešina pa vnesem tisto, kar se je pozabilo, pa škode po divjadi....


    Pa sem pred mesecem doživel streznitev. Eden od funkcionarjev se je razjezil, zaradi kazni inšpektorja, odstopil iz funkcije, šel v Lisjak in začel brisati po svoji osebni mapi funkcije, ki jih je opravljal. To sem na srečo hitro ugotovil in zaustavil nadaljno škodo. Pozneje se je hotel prijaviti z mojim uporabniškim imenom, mi večkrat narobe vtipkal geslo in uporabniško ime zablokiral, tako, da nisem mogel niti jaz več dostopati. Tudi to smo rešili. Je pa ostal grenak priokus in šola za prihodnost.

    ..sedaj moram končati se bom pa v tej temi še oglasil, ker imam še nekaj idej...

  9. #9

    Privzeto

    Samo za primerjavo
    starši imajo dostop do ocen svojih otrok in drugih podatkov preko spleta.
    Ne vidim razloga zakaj mi tako kompliciramo

  10. #10

    Privzeto

    Prosim za počasno in razumno branje, da se ne bodo iste nebuloze ves čas ponavljale in ponavljale in ponavljale in ............. !

    Zakon o varstvu osebnih podatkov
    (uradno prečiščeno besedilo)( Uradni list RS 94/2007 )

    1. člen
    S tem zakonom se določajo pravice, obveznosti, načela in ukrepi, s katerimi se preprečujejo neustavni, nezakoniti in neupravičeni posegi v zasebnost in dostojanstvo posameznika oziroma posameznice (v nadaljnjem besedilu: posameznik) pri obdelavi osebnih podatkov.

    Zavarovanje občutljivih osebnih podatkov

    14. člen
    (1) Občutljivi osebni podatki morajo biti pri obdelavi posebej označeni in zavarovani tako, da se nepooblaščenim osebam onemogoči dostop do njih, razen v primeru iz 5. točke 13. člena tega zakona.
    (2) Pri prenosu občutljivih osebnih podatkov preko telekomunikacijskih omrežij se šteje, da so podatki ustrezno zavarovani, če se posredujejo z uporabo kriptografskih metod in elektronskega podpisa tako, da je zagotovljena njihova nečitljivost oziroma neprepoznavnost med prenosom.

    ( V LIS Lisjak se ob zbranih osebnih podatkih člana članice nahaja tudi fotografija člana članice kar takoj pomeni, da je skupek vseh podatkov s fotografijo občutljiv osebni podatek in kot tak podvržen strožjemu režimu varovanja, ker je takšen občutljiv osebni podatek tudi bolj izpostavljen morebitnim zlorabam )


    16. člen
    Osebni podatki se lahko zbirajo le za določene in zakonite namene ter se ne smejo nadalje obdelovati tako, da bi bila njihova obdelava v neskladju s temi nameni, če zakon ne določa drugače.

    22. člen
    (1) Upravljavec osebnih podatkov mora proti plačilu stroškov posredovanja, če zakon ne določa drugače, posredovati osebne podatke uporabnikom osebnih podatkov.
    (3) Upravljavec osebnih podatkov mora za vsako posredovanje osebnih podatkov zagotoviti, da je mogoče pozneje ugotoviti, kateri osebni podatki so bili posredovani, komu, kdaj in na kakšni podlagi, in sicer za obdobje, ko je mogoče zakonsko varstvo pravice posameznika zaradi nedopustnega posredovanja osebnih podatkov.

    Zavarovanje osebnih podatkov

    Vsebina

    24. člen
    (1) Zavarovanje osebnih podatkov obsega organizacijske, tehnične in logično-tehnične postopke in ukrepe, s katerimi se varujejo osebni podatki, preprečuje slučajno ali namerno nepooblaščeno uničevanje podatkov, njihova sprememba ali izguba ter nepooblaščena obdelava teh podatkov tako, da se:
    1. varujejo prostori, oprema in sistemsko programska oprema, vključno z vhodno-izhodnimi enotami;
    2. varuje aplikativna programska oprema, s katero se obdelujejo osebni podatki;
    3. preprečuje nepooblaščen dostop do osebnih podatkov pri njihovem prenosu, vključno s prenosom po telekomunikacijskih sredstvih in omrežjih;
    4. zagotavlja učinkovit način blokiranja, uničenja, izbrisa ali anonimiziranja osebnih podatkov;
    5. omogoča poznejše ugotavljanje, kdaj so bili posamezni osebni podatki vneseni v zbirko osebnih podatkov, uporabljeni ali drugače obdelani in kdo je to storil, in sicer za obdobje, ko je mogoče zakonsko varstvo pravice posameznika zaradi nedopustnega posredovanja ali obdelave osebnih podatkov.
    (2) V primeru obdelave osebnih podatkov, ki so dostopni preko telekomunikacijskega sredstva ali omrežja, morajo strojna, sistemska in aplikativno programska oprema zagotavljati, da je obdelava osebnih podatkov v zbirkah osebnih podatkov v mejah pooblastil uporabnika osebnih podatkov.
    (3) Postopki in ukrepi za zavarovanje osebnih podatkov morajo biti ustrezni glede na tveganje, ki ga predstavlja obdelava in narava določenih osebnih podatkov, ki se obdelujejo.
    (4) Funkcionarji, zaposleni in drugi posamezniki, ki opravljajo dela ali naloge pri osebah, ki obdelujejo osebne podatke, so dolžni varovati tajnost osebnih podatkov, s katerimi se seznanijo pri opravljanju njihovih funkcij, del in nalog. Dolžnost varovanja tajnosti osebnih podatkov jih obvezuje tudi po prenehanju funkcije, zaposlitve, opravljanja del ali nalog ali opravljanja storitev pogodbene obdelave.

    Dolžnost zavarovanja

    25. člen
    (1) Upravljavci osebnih podatkov in pogodbeni obdelovalci so dolžni zagotoviti zavarovanje osebnih podatkov na način iz 24. člena tega zakona.
    (2) Upravljavci osebnih podatkov v svojih aktih predpišejo postopke in ukrepe za zavarovanje osebnih podatkov ter določijo osebe, ki so odgovorne za določene zbirke osebnih podatkov, in osebe, ki lahko zaradi narave njihovega dela obdelujejo določene osebne podatke.

    Pravica posameznika do seznanitve

    30. člen
    (1) Upravljavec osebnih podatkov mora posamezniku na njegovo zahtevo:
    1. omogočiti vpogled v katalog zbirke osebnih podatkov;
    2. potrditi, ali se podatki v zvezi z njim obdelujejo ali ne, in mu omogočiti vpogled v osebne podatke, ki so vsebovani v zbirki osebnih podatkov in se nanašajo nanj, ter njihovo prepisovanje ali kopiranje;
    3. posredovati izpis osebnih podatkov, ki so vsebovani v zbirki osebnih podatkov in se nanašajo nanj;
    4. posredovati seznam uporabnikov, katerim so bili posredovani osebni podatki, kdaj, na kakšni podlagi in za kakšen namen;
    5. dati informacijo o virih, na katerih temeljijo zapisi, ki jih o posamezniku vsebuje zbirka osebnih podatkov, in o metodi obdelave;
    6. dati informacije o namenu obdelave in vrsti osebnih podatkov, ki se obdelujejo, ter vsa potrebna pojasnila v zvezi s tem;
    7. pojasniti tehnične oziroma logično-tehnične postopke odločanja, če izvaja avtomatizirano odločanje z obdelavo osebnih podatkov posameznika.

    Postopek seznanitve

    31. člen
    (1) Zahteva iz 30. člena tega zakona se vloži pisno ali ustno na zapisnik pri upravljavcu osebnih podatkov. Zahteva se lahko vloži enkrat na tri mesece, glede obdelave občutljivih osebnih podatkov in osebnih podatkov po določbah 2. poglavja VI. dela tega zakona pa enkrat na mesec. Kadar je to potrebno za zagotavljanje poštene, zakonite ali sorazmerne obdelave osebnih podatkov, zlasti kadar se osebni podatki posameznika v zbirki osebnih podatkov pogosto ažurirajo ali posredujejo ali bi se lahko pogosto ažurirali ali posredovali uporabnikom osebnih podatkov, mora upravljavec osebnih podatkov posamezniku omogočiti, da vloži zahtevo tudi v krajšem ustreznem roku, ki ni krajši od petih dni od dneva seznanitve z osebnimi podatki, ki se nanašajo nanj ali zavrnitve te seznanitve.
    (2) Upravljavec osebnih podatkov mora posamezniku omogočiti vpogled, prepis, kopiranje in potrdilo po 1. in 2. točki prvega odstavka 30. člena tega zakona praviloma istega dne, ko je prejel zahtevo, najpozneje pa v 15 dneh, ali pa ga v 15 dneh pisno obvestiti o razlogih, zaradi katerih vpogleda, prepisa, kopiranja ali izdaje potrdila ne bo omogočil.
    (3) Izpis iz 3. točke, seznam iz 4. točke, informacije iz 5. in 6. točke ter pojasnilo iz 7. točke prvega odstavka 30. člena tega zakona mora upravljavec osebnih podatkov posredovati posamezniku v 30 dneh od dneva, ko je prejel zahtevo, ali ga v istem roku pisno obvestiti o razlogih, zaradi katerih mu izpisa, seznama, informacij ali pojasnila ne bo posredoval.
    Last edited by Sraka; 12. March 2010 at 18:55.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •