Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 18 od 18

Tema: 30R Blaser

  1. #11

    Privzeto

    Glede karakteristik, je tudi meni kaliber všeč. Mogoče v prihodnosti na prelamači.

    lp

  2. #12

    Privzeto

    To je prava lovska puška

  3. #13

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    To je prava lovska puška
    In kaliber.
    V kraljestvu Zlatoroga

  4. #14
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto


  5. #15

    Privzeto

    Kako se z malo besedami lepo razumemo

  6. #16

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Kako se z malo besedami lepo razumemo
    kaj Alojz1 je prava lovska puška? A prelomača?

  7. #17

    Privzeto

    Citat trma je objavil: Pokaži objave
    kaj Alojz1 je prava lovska puška? A prelomača?
    Da se razumemo. Vsaka puška za lov je lovska. Razlika pa je, ali je polavtomatska ali pa enostrelna. Vsak lovec ima tudi drugačen pogled na to (hvala bogu). Eni pač merijo lovsko uspešnost po številu uplenjene divjadi, drugi po lepoti lova, dobrem zadetku, opazovanju itd.
    Ker število divjadi ni v porastu je moje osebno mišlenje bolj na strani slednjih.
    Sem pa sodi tudi puška. Tako kot pregovorno podobnost psa in lastnika lahko primerjamo lovca in orožje. Kdor ima izkušnje z tujimi gosti dobro ve kaj mislim.

  8. #18

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Da se razumemo. Vsaka puška za lov je lovska. Razlika pa je, ali je polavtomatska ali pa enostrelna. Vsak lovec ima tudi drugačen pogled na to (hvala bogu). Eni pač merijo lovsko uspešnost po številu uplenjene divjadi, drugi po lepoti lova, dobrem zadetku, opazovanju itd.
    Ker število divjadi ni v porastu je moje osebno mišlenje bolj na strani slednjih.
    Sem pa sodi tudi puška. Tako kot pregovorno podobnost psa in lastnika lahko primerjamo lovca in orožje. Kdor ima izkušnje z tujimi gosti dobro ve kaj mislim.
    Saj sva se razumela. Vsekakor je to odlična puška. Je pa res, da kot si povedal, vsaka puška za lov je lovska....

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •