Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 26

Tema: Lovsko kinološki sodniki

  1. #1

    Privzeto Lovsko kinološki sodniki

    Vprašanje kolegici Brezi !

    Spoštovana Breza prosim te za pomoč.

    Ne morem dobiti informacije v katerem Kinološkem društvu ali LKD-ju je član kinološki sodnik za jamarje spoštovani Stanko Lihtenvalner, doma iz okolice Ljutomera ??

    Zadnji dve leti pogosto zasledim na lovskih kinoloških prireditvah tega cenjenega sodnika in tudi v 3. številki Lovca je v Programu lovskih kinoloških prireditev za leto 2010 je v programu Kluba ljubiteljev jamarjev naveden kot vodja prireditve VUP za jazbečarje.

    Upam, da mi boš lahko pomagala. Zahvaljujem se ti za trud.
    Lep lovsko kinološki podrav!

  2. #2

    Privzeto

    Sraka Stanko Lihtenvalner je kinološki sodnik LKD Gorica, Nova Gorica. E-pošta tega društva je: lkd.gorica@gmail. com
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  3. #3

    Privzeto

    Sraka se ti opravičujem za napako. Verjetno gre za kinološkega sodnika Stanka Lihtenvalnerja, stanujočega Ilovci 15, 2275 Miklavž pri Ormožu. E-pošta: Stanko.li@email.si, GSM: 031 674 041.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  4. #4

    Privzeto

    Sraka posredujem ti še tele podatke o sodniku, ki te zanima:

    Lihtenvalner Stanko

    Leto rojstva: 1952
    Naslov: Ilovci 15, 2275 Miklavž pri Ormožu

    Telefon doma: +386 (0) 2 7196 195

    Sodi od leta: 1986
    Aktivnosti: Mednarodni sodnik za delo jamarjev
    Pasme, ki jih sodi:
    3.skupina FCI

    češki terier
    irski terier
    kratkodlaki foksterier
    lakelandski terier
    nemški lovski terier
    resasti foksterier
    sealyhamski terier
    škotski terier
    valižanski terier
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  5. #5

    Privzeto

    Dragi MilanK hvala za tvoj trud. Vendar me osebni podatki spoštovanega sodnika Stanka Lihtenvalnerja iz Ilovec pri Ormožu sploh ne zanimajo. In ne zanima me tudi njegova sodniška kariera.

    Zanima me le član katerega Kinološkega društva oziroma katerega LKD-ja je spoštovani gospod ???

    Lep pozdrav!

  6. #6

    Privzeto

    Ne vem odgovora, sraka.

    Sicer pa...a ni članstvo v LKD vezano (tudi) na LD v kateri si? Če veš, kje je lovec potem tudi veš, pod kateri LKD spada. Nima to ravno veze s stalnim prebivališčem.

  7. #7

    Privzeto

    Če drži Brezina teza, bo tole:
    Zveza lovskih kinologov Pomurja
    Naslov: Grajska ulica 7, 9000 Murska Sobota
    Telefon: 02 523-1480 ali 041-715-160
    Email: trcek.iztok @ gmail.com
    Predsednik: Iztok Trček, 02 523 1480 ali 041 715 160

  8. #8

    Privzeto

    Pozabila povedat...da to velja samo pod pogojem, da lovska družina plačuje članarino LKD, h kateremu po svoji lokalni ureditvi spada.

    Nekatere družine niso povezane v LKD-je in potem imajo njihovi vodniki kar nekaj težav pri udeleževanju na kinoloških prireditvah...

  9. #9

    Privzeto

    Tica Brezina teza bi držala, če bi ta LD bila član LKD-ja, katerega naslov posreduješ. Pa ni.

    Torej član katerega kinološkega društva ali LKD je cenjeni gospod sodnik ? Na Kinološki zvezi Slovenije to menda ja vedo, če ima veljavno sodniško licenco in vodi določene kinološke prireditve.

    In ta podatek tudi ne more biti sporen, ker ne spada pod varovane osebne podatke spoštovanega gospoda sodnika in je ter mora biti javen.

    Na kolegico Brezo sem se z vprašanjem obrnil predvsem zaradi tega, ker iz njenih zapisov na tem forumu predvidevam, da je članica vodstva KZS in da ima tam potrebne možnosti, da do tega podatka pride in ga posreduje.

    Upam, da bo kdo vendarle vedel in želel odgovoriti ?

  10. #10

    Privzeto

    Sraka, nekje sem že zapisala...pa bom še enkrat. Breza ni članica vodstva KZS. Pri KZS delam le na rodovni knjigi, kar pa ni vključeno med vodstvene organe KZS.

    Polnopravni člani Kinološke zveze slovenije z vsemi dolžnostmi in pravicami so poleg KD in LKD tudi pasemski klubi oz. društva. Če je nekdo član katerega izmed njih (in Stanko Lihtenvalner je aktivni član KLPJ), potem to popolnoma zadostuje za njegova kinološka udejstvovanja.

    Problem je, če nisi član v katerem od LKD, da moraš pač sam plačevati štartnine na prireditvah. Sicer pa je enako, tudi če si član nekega LKD pa greš potem kako preizkušnjo opravit drugam. Ravno tako plačaš.

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •