Rezultati 1 do 10 od 26

Tema: Lovsko kinološki sodniki

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Privzeto Lovsko kinološki sodniki

    Vprašanje kolegici Brezi !

    Spoštovana Breza prosim te za pomoč.

    Ne morem dobiti informacije v katerem Kinološkem društvu ali LKD-ju je član kinološki sodnik za jamarje spoštovani Stanko Lihtenvalner, doma iz okolice Ljutomera ??

    Zadnji dve leti pogosto zasledim na lovskih kinoloških prireditvah tega cenjenega sodnika in tudi v 3. številki Lovca je v Programu lovskih kinoloških prireditev za leto 2010 je v programu Kluba ljubiteljev jamarjev naveden kot vodja prireditve VUP za jazbečarje.

    Upam, da mi boš lahko pomagala. Zahvaljujem se ti za trud.
    Lep lovsko kinološki podrav!

  2. #2

    Privzeto

    Sraka Stanko Lihtenvalner je kinološki sodnik LKD Gorica, Nova Gorica. E-pošta tega društva je: lkd.gorica@gmail. com
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  3. #3

    Privzeto

    Sraka se ti opravičujem za napako. Verjetno gre za kinološkega sodnika Stanka Lihtenvalnerja, stanujočega Ilovci 15, 2275 Miklavž pri Ormožu. E-pošta: Stanko.li@email.si, GSM: 031 674 041.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  4. #4

    Privzeto

    Sraka posredujem ti še tele podatke o sodniku, ki te zanima:

    Lihtenvalner Stanko

    Leto rojstva: 1952
    Naslov: Ilovci 15, 2275 Miklavž pri Ormožu

    Telefon doma: +386 (0) 2 7196 195

    Sodi od leta: 1986
    Aktivnosti: Mednarodni sodnik za delo jamarjev
    Pasme, ki jih sodi:
    3.skupina FCI

    češki terier
    irski terier
    kratkodlaki foksterier
    lakelandski terier
    nemški lovski terier
    resasti foksterier
    sealyhamski terier
    škotski terier
    valižanski terier
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  5. #5

    Privzeto

    Dragi MilanK hvala za tvoj trud. Vendar me osebni podatki spoštovanega sodnika Stanka Lihtenvalnerja iz Ilovec pri Ormožu sploh ne zanimajo. In ne zanima me tudi njegova sodniška kariera.

    Zanima me le član katerega Kinološkega društva oziroma katerega LKD-ja je spoštovani gospod ???

    Lep pozdrav!

  6. #6

    Privzeto

    Ne vem odgovora, sraka.

    Sicer pa...a ni članstvo v LKD vezano (tudi) na LD v kateri si? Če veš, kje je lovec potem tudi veš, pod kateri LKD spada. Nima to ravno veze s stalnim prebivališčem.

  7. #7

    Privzeto kinološki sodnik

    Citat MilanK je objavil: Pokaži objave
    Sraka se ti opravičujem za napako. Verjetno gre za kinološkega sodnika Stanka Lihtenvalnerja, stanujočega Ilovci 15, 2275 Miklavž pri Ormožu. E-pošta: Stanko.li@email.si, GSM: 031 674 041.
    točen naslov
    Stanko Lihtenvalner ILovci 15 2275 Miklavž pri Ormožo GSM 031674 629
    Emailslihten@gmail.com
    Zakaj pa možak ni član nobenega kinloškega društva?Ker ve da se v LKD hranijo samo ljudje z svojimi ozkimi (lahko tudi kinološkimi)interesi.Po PSD pa nimajo
    druge funkcije kot druženje,strokovnost je hvala bogu prepuščena klubom,se pravi stroki.Zaradi tega je propadel že kakšen LKD,ostali pa kot ostanek nedavne zgodovine še bodo!

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Oni dan sem bil prijetno presenečen nad našim predsednikom LKD, ki je predstavil svojo vizijo o tem, da bi se LKD oddaljil od ZLD in postal servis za LD na področju kinologije. Za LD naj bi opravljal naloge, ki jih je v sami LD neracionalno opravljati, z povezovanjem pa naj bi se te naloge pocenile.

    Postavlja pa se vprašanje ali je smiselno imeti neka splošna kinološka društva ali pa naj bi servis vodnikom psov nudili pasemski klubi.

  9. #9

    Privzeto Moje mnenje!

    kako imajo kinologijo organizirano v LD me ne moti,moti me pa to,da so povsod v LKD najdejo osebni interesi,ki se napajajp iz članarin,največkrat obveznih.In kaj imajo od tega vodniki lovskih psov in obvezni člani LKD_jev?Eno telesno ocenjevanje in kako preizkušnjo PNZ na 10let.Ostali denar pa popapajo tajniki
    in razni referenti ki po PSD v kinologiji nimajo kaj iskati.Smo v letu 2010!
    V ZLD Prlekija je od osmih LD,samo tri članice LKD,in še od teh je ena LD z kinologijo na psu.Medtem ko nečlanice imajo ponekod kar na 6 lovcev preizkušenega lovskega psa.
    Vse je napisano samo prebrat in spoštovat je potrebno.
    Sedaj pa dalje NEDELJA!

  10. #10
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Citat Krpan je objavil: Pokaži objave
    Oni dan sem bil prijetno presenečen nad našim predsednikom LKD, ki je predstavil svojo vizijo o tem, da bi se LKD oddaljil od ZLD in postal servis za LD na področju kinologije.
    Kako oddaljil? A danes imajo LKD in ZLD kaj skupnega?

    Citat Krpan je objavil: Pokaži objave
    Postavlja pa se vprašanje ali je smiselno imeti neka splošna kinološka društva ali pa naj bi servis vodnikom psov nudili pasemski klubi.
    Dobro jutro!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •