Stran 3 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 50

Tema: risanica

Privzeto

Citat rws je objavil: Poka?i objave
    ?e se ti gre za natan?nost, pol resno razmisli o tikki, kjer je natan?nost sigurno bolj?a od kranjskega karabina.
    Tukej si pa mim vsekal
    Kdor misli,da je dober ?lovek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi gara?e in si predstavljal da je avto!

?lan od
    Dec 2007
    Prispevki
    1,208

Privzeto

cenarja sem izbil iz tar?e, ne pa mim vsekal

Privzeto

Prov.......
    Kdor misli,da je dober ?lovek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi gara?e in si predstavljal da je avto!

?lan od
    Dec 2007
    Prispevki
    288

Privzeto

Zakaj se mora v vsaki temi, ko nekdo vpra?a za mnenje o doleni zadevi, za?et debata kaj bol? in kaj slab?????
    Pa naj gre za daljnoglede, kalibre, pu?ke, ...

A se ne da samo lepo odgovorit!

Hvala za razumevanje!

LZ
    Grega

Privzeto

?al bi se tudi jaz odlo?il ta Tikko.
    Druga?e pa hvala bogu za razli?ne okuse in mnenja.
    Ne vem pa zakaj nekdo spra?uje za javno mnenje, ?e je ?e odlo?en in ve kaj je najbolje.

?lan od
    Jan 2010
    Prispevki
    216

Privzeto

Citat dolgin je objavil: Poka?i objave
    Tukej si pa mim vsekal
    misnem da je sedaj ves orozje vredu

Privzeto

Ja,res je,vse skupej je stvar okusa! Moje mnenje je nekako takole (od izgleda) : Kranjski karabin : kopito,ki ti pa?e in ?e zgleda dokaj dobro,cevi so po ve?ini boroveljske,izdelava pa tudi v redu (tako,da ti kaj ne refeta),zaklep ni glasen in lepo te?e. To?nost zadetkov v ve?ini primerov odli?na.
    Tikka: klasi?no tovarni?ko kopito,cevi ? ,zaklep bolj glasen kot pri kr. pu?ki, ostala izdelava dokaj dobra,edino nabojniki so problemati?ni (ampak to je problem uvoznikov in ne samega oro?ja). To?nost ni vpra?ljiva (vsaj v ve?ini primerov ne.

?lan od
    Dec 2007
    Prispevki
    288

Privzeto

No takele post-e se pa da brat, ne pa kreganje v stilu: moje je bolj?e, ne moje je ...

In na to sem tudi hotel opozoriti v prej?njem postu!

LZ
    Grega

?lan od
    Dec 2007
    Prispevki
    1,208

Privzeto

Kranjski karabin sem imel v uporabi 2leti, vsaj ta je bil podn od podna. Zaklep je imel ogromno "zra?nost", prav tako ni izmetaval tulcev tako kot bi jih moral, naboj se mi je ve?krat postavil po?ez. Pu?ke so kupili leta 1995 o?e in ?e 2 njegova kolega. Samo ena od teh 3 pu?k ima ?e originalno cev, ostali 2 sta ?e bili menjani. Vsaj za takrat lahko re?em, da je Crvena Zastava delala dosti bolj kvalitetno oro?je kot v Kranju.
    Tikka ima isto cev kot Sako(75model imam sam, 85 pa o?e, z obema pu?kama naredim grupo 3 strelov pod 1.5cm, kar mislim da je sposobna redko katera kranjska pu?ka).
    To da je zaklep glasen, mene osebno ne moti, bolj mi je va?no, da lavfa kot namazan.
    Zanimivo je tudi to, da ve?rat klasi?no tovarni?ko kopito bolj pa?e v ramo kot kopito "narejeno po naro?ilu":icon_smile:

Privzeto

Dolgin, kak?ne probleme naj bi imela Tikka z nabojniki? LP
    V kraljestvu Zlatoroga

Etikete te teme

Pravila objavljanja

• Ti ne more? objavljati novih tem
  • Ti ne more? objaviti odgovora
  • Ti ne more? objavljati priponk
  • Ti ne more? urejati svojih objav
  •