Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234
Rezultati 31 do 34 od 34

Tema: fotoaparat za fotolov

  1. #31
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat Mikuž je objavil: Pokaži objave
    Ja s fotoaparatom sem zadovoljen. Slike v mraku so dobre, ugotovil sem da so slike lepše, če izbereš funkcijo oblačno kot pa nočni način - lepši kontrasti. Od vklopa do pripravljenosti poteče malo časa nekaj manj kot 2 sekund. Med snemanjem videa lahko uporabljaš optičmi zoom ampak ima to manjšo pomanjklivost: malo se sliši motorček in pa slika se malo strese ko zoomiraš, zato je boljše, če najprej približaš in nato začneš snemati, drugače pa so posnetki kvalitetni. Baterija je kar vzdržljiva, zdržala naj bi 250 posnetkov, sam pa nisem šel tega testirat - zame zdrži dovolj.
    Ena malenkost, ampak res malenkost, ki me malo moti je ta , da so slike na avtomatskem načinu malo preveč svetle, oz. bele, ampak to lahko popraviš in izbereš svoje nastavitve.

    Sam sem izredno zadovoljen s fotoaparatom zaradi močnega zoom, ki stvar res približa in stabilizacije, ki olajša fotografiranje (sliko srne sem posnel iz roke z največjim optičnim zoomom).
    Je pa res, da se še malo učim in morda ne izberem prave nastavitve za lepše slike. A vaja dela mojstra.
    Vsekakor bi priporočal nakup.
    Če ti dela presvetle slike,probaj pritisniti na okroglem izboru tipk desno in na levi strani ekrana se ti pojavi lestvica od + do -nevem kolk..daš malo proti - in je precej boljše. upam da je tako kot je bilo na P90.

    LP
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  2. #32

    Privzeto

    ja slike so malo presvetle samo v avtomatskem načinu, potem pa lahko, kot si ti opisal sliko izboljšaš, ali pa izbereš druge nastavitve v meniju uravnavanje beline

  3. #33

    Privzeto

    Citat matejk je objavil: Pokaži objave
    Koliko posnetkov približno vzdrži baterija? Si morda opazil kakšne pomanjkljivosti zaradi katerih bi odsvetoval nakup?

    Matej
    Priporočam, da imaš na rezervi eno baterijo sploh če boš kaj več slikal. Za tale fotoaparat je tale primerna
    http://www.computeruniverse.net/prod...ik-en-el-5.asp da ne ostaneš ob nepravem času brez "goriva".

  4. #34

    Privzeto

    Ker je bila ravno priložnost sem kupil nov foto in sicer Kodak Z891

    Cena je res ugodna, skoraj pol nižja od povprečja tega takoimenovanega mega zoom segmenta.

    Nekaj slikc malo bomo pa še testirali.

    Na cca 50m
    Povezava 7353
    10,5km koča na Stolu
    Povezava 7354
    12,5km na Robleku
    Povezava 7355

    Lp

Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •