Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: Iz drugih virov o kinologiji

  1. #11

    Privzeto

    Gospe Jani se seveda zahvaljujem za "izredno dovoljenje", da kopija njenega prispevka sme ostati na tem našem forumu. Na forumu pa seveda ni nobene "štale" zaradi tega kopiranja.

    Link na katerega nas kot lovske kinologe napotuje smo seveda tudi kopirali in vsaj odgovora KZS seveda ne bomo brisali. Prvi del pa lahko, če bo takšna izrecna zahteva.

    Še enkraz izrez iz tega odgovora KZS:


    Odgovor KZS:

    Zadeva: Poziv k premišljenosti in strokovnosti - odgovor KZS

    Včeraj smo dobili upravičeno »jezno« pismo predsednice slovenskega kluba za šarpeje gospe Mirjane Buhovac. V zvezi s tem sporočamo:

    1.
    Sprememba Zakona o veterinarskih merilih skladnosti, v katerem je med drugim določeno tudi največje število psov v stanovanju (zdaj 5) ne bo v ničemer vplivala na število psov, ki jih imajo lahko vzreditelji, tekmovalci in razstavljavci. Ko smo se v zvezi s tem pogovarjali na VURSU (novica o tem in vsebina pogovora bo objavljena v februarski številki Kinologa) pa smo predlagali, da pri pridobivanju statusa vzreditelja, tekmovalca oziroma razstavljavca sodelujejo tudi strokovni organi KZS oziroma pasemski klubi, saj doslej o tem statusu določajo le veterinarji, KZS pa je pri tem povsem odrinjena. Zmanjšanje dovoljenega števila psov v stanovanju se torej nanaša le na »navadne« lastnike psov.
    __________
    Lovski kinologi seveda ne spadamo med "navadne " kinologe, ker smo večinsko včlanjeni v LKD-je, ki so člani KZS. Lahko me tožijo zaradi razžalitve časti in dobrega imena, ko bom zapisal, da so avtorji gornjega odstavka čisto "navadni bedaki". Obrazložitev te definicije pa bom obširno podal in dokazal na sodišču, če bodo želeli, da se tam srečamo.

  2. #12

    Privzeto

    Hehe, pravkar prišla domov in videla vse tole, preden sem uspela karkoli narest.

    Hvala Jani za razumevanje in Tjaši za posredovanje!

  3. #13

    Privzeto

    Bom pa tokrat za spremembo tudi sam svoj kratki zapis začel s he..he..he..! In ta he..he..he..je seveda namenjen kolegici Brezi, ki mi je podelila ukor, ker sem kopiral prispevek njene kolegice. Seveda je bil ukor upravičeno podeljen in takoj sem sklonil glavo, rekel "moja krivda" in svoje nečedno dejanje priznal in obžaloval.

    Ker pa hudiček, ki prebiva v meni nikoli ne spi trdnega spanca, se je porednež tudi tokrat prebudil in zategnil zavoro sivim celicam ter sam usmerjal prste na tipkovnici in nastalo je: enak greh je le nekaj dni nazaj storila tudi moja draga in cenjena kolegica Breza, ko je s spletne strani s pomočjo linka na katerega sem opozori kopirala prispevek blogerja Stavenskovrhskega. Je bloger dal dovoljenje za kopiranje na naš lovski forum ??

    Skoraj zagotovo ne. Torej sva grešnika dva in v tako prijetni sogrešniški družbi kot je Breza se seveda prijetno počutim.

    Pa brez zamere in srčen pozdrav!
    Tvoj Sraka!

  4. #14

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    enak greh je le nekaj dni nazaj storila tudi moja draga in cenjena kolegica Breza, ko je s spletne strani s pomočjo linka na katerega sem opozori kopirala prispevek blogerja Stavenskovrhskega. Je bloger dal dovoljenje za kopiranje na naš lovski forum ??
    Link (kajti bistvo je v linku!) od Stavenskovrskega je bil prilepljen s tvoje strani par postov prej in potem sem pod tvoj citat samo dodala tekst. Vse po regelcih!
    Last edited by Breza; 15. February 2010 at 20:33.

  5. #15

    Privzeto

    Pa še resno....pred par urami sem bila obveščena, da je jutri sestanek KZS vs LZS. Hmmm....


    (Ups, selim tole v pravo temo!)
    Last edited by Breza; 15. February 2010 at 20:46.

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •