Stran 2 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 54

Tema: Nov Merkel RX-HELIX

  1. #11

    Privzeto

    Zanimiva puška!:icon_::icon_::icon_:

  2. #12

    Privzeto

    Puška zelo podobna blaserjevi r93
    ali kdo ve ceno?

  3. #13

    Privzeto

    Sigurno nad 2500eur.Na Blaser R-93 me pa res ne spominja.

  4. #14

    Privzeto

    Napenjanje pred strelom je patentiral blaser. Ta puška ima blaserjev izum in tudi repetiranje je blaserjevo.
    Poleg suhla to uporabljajo še v borovljah v puški Karavanken

  5. #15

    Privzeto

    Sedaj pa je že kar nekaj časa na tržišču. A si jo kdo lasti, pozna kdo koga, ki si jo lasti, kake ima izkušnje? Jo je kdo zasledil pri katerem slovenskem trgovcu, da se jo da prijet v roko...?

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  6. #16

  7. #17

    Privzeto

    Hvala Kuje, v nemščini sem našel kar nekaj, ampak mi je nemščina žal šibka točka. Saj za silo gre, ampak je kar dosti mantranja ob branju in prevajanju :)

    Res mi je zanimivo, da zasledim pri jagrih praktično vse puške, Merkel RX Helix-a pa še nisem v živo. Fajn bi bilo koga povprašat kako je kaj zadovoljen.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  8. #18

    Privzeto

    Helix-a sem si pobližjje ogledal v lovski trgovini v Lavamundu v sosednji Avstriji.Moje mnenje je tako puška je odlična za pogone,premovlečni sistem bolj dodelan kot pri blaserju.Edina slabost te puške če lahko tako rečem je da nima naprožila in je proženje mogoče nastaviti na najmanj 1000g. Drugače pa mislim da je puška vredna nakupa.

  9. #19

  10. #20

    Privzeto

    Maral sem seveda tudi gledal. Čudi me edino kako je že na ceniku trgovine, ker kolikor je meni znano in sem zasledil pride v prodaju poleti 2013. Mogoče je malo "moteče" da je baje velika večina delov od njihovega polavtomata BAR.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

Stran 2 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •