Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345
Rezultati 41 do 47 od 47

Tema: Smo lovci le eksekutorji divjadi?

  1. #41
    Član od
    Sep 2009
    Lokacija
    gornji grad
    Prispevki
    145

    Privzeto

    ZR7 daj mi osveži spomin in mi povej katere stvari nam nalaga zakon in jih ne izvajamo.?

  2. #42
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat vlcergg je objavil: Pokaži objave
    ZR7 daj mi osveži spomin in mi povej katere stvari nam nalaga zakon in jih ne izvajamo.?
    Začni kar na stran LZS, pa začni brati lovski zakon, kaj vse se ne sme v naravi početi in se vprašaj ali vaši lovski čuvaji kaj ukrepajo. Ko mi boš zagotovil, da imate vse pokrito, te bom pa po posamičnih rečeh povprašal.

    Sem prepričan, da je ni, ali pa je zelo redka LD v Sloveniji, ki ne bi imela vsaj nekaj felerjev s tega področja. Ponavadi zaradi ljubega miru v odnosih z okoliškimi prebivalci.

  3. #43

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Začni kar na stran LZS, pa začni brati lovski zakon, kaj vse se ne sme v naravi početi in se vprašaj ali vaši lovski čuvaji kaj ukrepajo. Ko mi boš zagotovil, da imate vse pokrito, te bom pa po posamičnih rečeh povprašal.

    Sem prepričan, da je ni, ali pa je zelo redka LD v Sloveniji, ki ne bi imela vsaj nekaj felerjev s tega področja. Ponavadi zaradi ljubega miru v odnosih z okoliškimi prebivalci.
    To pa večinoma drži!

  4. #44
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    [QUOTE=Franc;49238]Lovci nismo samo eksekutorji po tvojem,sprejmi povabilo od Tineta,pa boš videl kaj vse še delamo,preden dvignemo puško na divjad.
    Lovska ni tako lahkaQUOTE]

    jp- povabilo oddano. sam ne vem zakaj imam občutek, da ne bo odgovora :D
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  5. #45
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Krško
    Prispevki
    101

    Privzeto

    Bo odgovor bo, samo moram premišljene in razumljive pisat. Če prehitre, lahko izpade kontra. :icon_smile: Tine, z veseljem se odzovem povabilu, se pa odpovem košnji. Mam svoje pri 30°C, hvala.

    Glede lovčevih opravil, pa ni treba mene prepričvat.

    Raubšic, vsako leto kakšni lovci čistijo kak kos obrežja Krke... ...in nikjer nič ne piše.

  6. #46

    Privzeto

    Loviti je naravno,ko bodo pa ukinili točke trofejam,bo pa stvar drugačna!

  7. #47

    Privzeto

    Zadnjič je Karrl Errjauc povedal, da je zaznati trend selitve v mesta. To drži. Čedalje več je prebivalcev, ki izgubljajo stik z naravo.
    Žal se na to lovci ne zna(j)mo odzvati. Vse se skriva, na očeh se prevečkrat kaže le pijančevanje ob odstrelu trofejne divjadi.

    In če pogledamo ljudi, ki nimajo pojma, kako do odstrela pride smo tam kjer smo.

    Hvala ne vem komu vse, da na forumu nekdo pokaže tudi slabo plat medalje. Na nas pa je, da to slabo plat popravimo, ne pa zavijemo v celofan in skrijemo.

    Glede nasprotnikov risu pa močno upam, da imate le slab dan.

Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •