Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 13 od 13

Tema: Posredovanje podatkov

  1. #11

    Privzeto

    Res je nekdo drug napisal nekaj pametnejšega in se mu tudi zahvaljujem.
    ZR7, se ti ne zdi, da si malo prenapet. Upoštevaj prosim tudi nas, ki mogoče nimamo vse tako super urejeno, kot si ti predstavljaš, se pa trudimo to doseči. Ne vem, kje si zasledil v mojem postu, da sem karkoli zahteval. Če vprašanje ni bilo jasno, bi pričakoval, da boš želel kakšno informacijo več. V svojih postih raje izpusti "če lovske družine dandanašnji niso sposobne ...". Če postaviš vprašanje, še ne pomeni, da si nepososben, nesposoben je tisti, ki zaradi samozadostnosti dela napake.

  2. #12
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Kailer, namenjam ti isti odgovor, ki sem ga napisal Polhu-u. Saj si ga prebral?
    Da imam pri tej kritiki prav me prepričuje že dejstvo, da se taka vprašanja sploh pojavljajo.

    Me pa neizmerno zabava dejstvo, da sta se spravila name in ne na Solzico, kot prvega kritika, katerega sem jaz samo dopolnil.

  3. #13
    ZR7 Guest

    Privzeto

    In še malo konstruktivnejši prispevek:

    Po mojem mnenju je dolžna družina posredovati vse dokumente društva, dobra praksa pa bi bila, da bi lovcu, ki to želi, dokumente tudi natisnila ali kopirala. Dejanske stroške kopij plača lovec sam. In na dokumentih bi naj bil tudi podpis in žig, ki bi zagotavljal, da so to realne kopije dokumentov.

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •