Stran 6 od 8 PrvaPrva ... 2345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 77

Tema: Varnost - svetleče ovratnice

  1. #51

    Privzeto

    tole sem tudi jaz iskal na xxxxx,pa je niso več nikjer imeli,ker je iz prejšnjega kataloga,potem sem predelal en trak za okoli klobuka in pa kupil sem tole.

    Na prepeličarju izgleda ok.

  2. #52

    Privzeto

    svetleča oprsnica-rumena in oranžna balistična zaščita

  3. #53
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Lepo, da skrbite za svojega psa ampak kaj takega si ne predstavljam na mojem psu, četudi bi bil črne barve. Le kako naj goni divjad uro ali več s tem oklepom.....

  4. #54
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Lepo, da skrbite za svojega psa ampak kaj takega si ne predstavljam na mojem psu, četudi bi bil črne barve. Le kako naj goni divjad uro ali več s tem oklepom.....
    Detel, verjemi da psa zadeva ne ovira. Goni celo brakado in še malo, če je treba.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  5. #55

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Detel, verjemi da psa zadeva ne ovira. Goni celo brakado in še malo, če je treba.
    Kaj pa kakšne veje, robidovje ...? Če se zatakne tudi goniti (bežati) več ne more.

    Reševalni psi vem da morajo biti brez vsega, za lovske pa po moje bi moralo biti enako, seveda pa nastane problem, ko pes ni vzgojen in je njegova edina identifikacija čip.

  6. #56

    Privzeto

    Citat brenneke je objavil: Pokaži objave
    ...
    Reševalni psi vem da morajo biti brez vsega, za lovske pa po moje bi moralo biti enako, seveda pa nastane problem, ko pes ni vzgojen in je njegova edina identifikacija čip.
    Ni problem nevzgojen pes. Problem so nevzgojeni lovski "tovariši"!!!
    Zaradi njih in samo zaradi njih sem sedaj v nabavi takega telovnika...
    Verum justicia quod parilitas!

  7. #57
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Prepelicarka je brezec in ima veliko beline, me ne skrbi... Ovratnica ja kej drugega pa ne. Druga pesem pa bo s posavko ki zgleda genau kot lisica.....
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  8. #58

    Privzeto

    [QUOTE=brenneke;102024]Kaj pa kakšne veje, robidovje ...? Če se zatakne tudi goniti (bežati) več ne more.

    Te ovratnice in telovniki se pripenjajo na ježka in če se pes zatakne za vejo,se tudi hitro reši.Veliko prej,kot pa če ti ga ustreli lovski tovariš.Moj prepeličar je temnejši rjavec in precej podoben ozimcu nekaterim.

  9. #59
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Pri lovu ob vodi, snamem psici vse dol.

  10. #60

    Privzeto

    Napaka. Ob vodi morajo imeti rešilni jopič v signalni barvi.

Stran 6 od 8 PrvaPrva ... 2345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •