Stran 4 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 77

Tema: Varnost - svetleče ovratnice

  1. #31
    Član od
    Aug 2010
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    83

    Privzeto

    Jaz sem dobil odsevne ovratnice z LED lučkami na ježka v enem od nakupovalnih centrov za 4€/2kom. Zelo uporabna zadeva, sploh za črne pse, ki se jih ponoči ne vidi.
    Luštna zadeva, lahko utripa ali pa samo sveti. Kvaliteta je primerna ceni.
    Torej če jo terierček dobi za glodat, preverjeno ne sveti več :)
    Mogoče ena slabost je, da so ravno prave velikosti za terierje, za večje pse bi verjetno rabil 2 na enkrat.

    LP N

  2. #32
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Naš član je dal psu zvonček na elastično ovratnico, dobra zadeva.....

  3. #33

    Privzeto Ovratnice

    Citat RemicN je objavil: Pokaži objave
    Jaz sem dobil odsevne ovratnice z LED lučkami na ježka v enem od nakupovalnih centrov za 4€/2kom. Zelo uporabna zadeva, sploh za črne pse, ki se jih ponoči ne vidi.
    Luštna zadeva, lahko utripa ali pa samo sveti. Kvaliteta je primerna ceni.
    Torej če jo terierček dobi za glodat, preverjeno ne sveti več :)
    Mogoče ena slabost je, da so ravno prave velikosti za terierje, za večje pse bi verjetno rabil 2 na enkrat.

    LP N
    Kje si kupil tako ovratnico, me res zanima. Mi prosim poveš?

  4. #34
    Član od
    Aug 2010
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    83

    Privzeto

    Hmmm, ne vem a se to šteje kot reklama?
    Sem ti poslal PM. :)
    LP N

  5. #35
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Ali ima še kdo kako idejo za kakšno ovratnico. Rabim za goniča in skupne love. Na spletnih straneh je bolj klinc vse skup. Rabim jo pa "včeraj", no malo se mi mudi. Pa najbolj na Zs.

  6. #36

    Privzeto

    Si gledal kaj v trgovinah z opremo za konje? Tam imajo elastične trakove za okoli bincljev, ko jahajo po cestah.
    Verum justicia quod parilitas!

  7. #37
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Treba iti na kakšno pasjo razstavo pa ne bo problem dobit...

  8. #38
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Tole v zvezi s konji je kar dobra ideja in bom malo pobrskal. Na razstavah pa dobiš kar dobiš, zatezne, pol zatezne razne leder ovratnice pa razstavne in lučkaste pa z mašnico ali drugimi lepotnimi vzorci... Ne dobiš pa odsevne rumene barve na ježka široko ene 4 cm ali kaj drugega uporabnega za brakirat. Če ne najdem jo sam sešijem. Pa tud telefonsko je dobro gor zapisat. Sva pa v Savinjski dobila naziv BOB, tako da mi razstave niso tuje. Imam pa razstavo vsako leto na hipodromu Vrbljene na Igu, ki mi je v bistvu pred pragom in hudič nikjer mi nič v oči ne pade da bi bilo pametno nabavit. Če je pa že za nabavit je pa listek tak gor, da izbuliš oči.

  9. #39
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Kupi signalni trak, ki se uporablja za na klobuk, pa ga z manjšim šivilskim posegom skrajšaš na primerno dolžino.
    Če imaš pa psa z daljšo dlako pa priporočam telovnik, ker se ovratnice ne vidi kaj dosti. Vsaj pri prepeličarju je tako. Več pa dobiš na ZS.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  10. #40

    Privzeto

    Imam vižlo ....
    Redno ima poleg ovratnice , ki sveti tudi prsno zaščito z odsevniki . Le-ti ob svetlobi ovratnice dodatno odsevajo ....zelo uporabno ter vidno , hkrati pa na piršanju srnjadi nisem opazil,da bi motilo divjad . Pes je v mraku takoj opazen .
    Zaradi barve je zelo podoben srnam ....


    Ob lovu na zajce mu dodam še zvonček .... goni tiho ....
    Zajec se je zaradi zvončka dvignil direkt pred psom.....

Stran 4 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •