Stran 8 od 9 PrvaPrva ... 456789 ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 83

Tema: Hohe Jagd & Fischerei Salzburg

  1. #71

    Privzeto

    Tudi nas pride cel kombi...

  2. #72

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Glede na to da se že dolgo nismo videli, bi se bilo dobro srečati in kakega spiti. Povezava 13858
    Še kdo?
    Kje in kdaj?

  3. #73
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat TaSl je objavil: Pokaži objave
    Kje in kdaj?
    Jutri ob 14:00 h, notranje dvorišče sejma. Pri družbi z zelenimi piksnami v rokah
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  4. #74
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Jaz sem bil včeraj z mojo drušno... Zanimivo, kot vedno, nekih novosti ni bilo, domov pa odšel s tanjšo denarnico
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  5. #75

    Privzeto

    hunterxxl,ni bilo videt, da bi odšel s tanjšo denarnico, saj si imel prazne roke.

  6. #76
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Smo sproti nosili v avto, pa še nosače sem imel
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  7. #77
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    A si kupil nova sončna očala ali kelnarski predpasnik ?

  8. #78
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Nočnogled in neprebojni jopič

  9. #79
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat hunterxxxl je objavil: Pokaži objave
    Zanimivo, kot vedno, nekih novosti ni bilo, domov pa odšel s tanjšo denarnico
    Letos sem imel občutek, da je bila gneča večja kot ponavadi. Je pa prav zanimivo, da se težko kaj bolj ugodno kupi, večina prodajalcev ne spusti cen na sejmu. No kakšna izjema se najde med znanimi firmami, ampak jo moraš kar konkretno poiskat. Edina stalnica z nizkimi cenami so čehi,slovaki in madžari z oblačili, usnjenimi izdelki in razno drobno kramo.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  10. #80
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    V petek je bilo z gužvo kar znosno. Edini firmi, ki sta imeli znižane artikle sta bili Härkilla in Kettner(imajo vedno sejemski popust), pa nekaj Blaserjevih in Fjällräven-ovih artiklov.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

Stran 8 od 9 PrvaPrva ... 456789 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •