Stran 5 od 22 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 220

Tema: Blaser R8

  1. #41
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    pol pa boh ne dej da bi mu dal ta levo - bi šlo 400/h.

    P.S. Sem se spomnil še nekaj - mogoče bo še najboljši posel pri novih neprodanih R93 ki jih imajo trgovci na zalogi?

  2. #42
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Privzeto

    Sem našel na netu, kako hitro človek repetira Blaserco:

    4 v 4 sekunde - klinkni za video
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #43
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Tudi zastavo se da tako hitro repetirati in celo rezultati so čisto primerljivi z Blaserjem. Pri tako hitrem repetiranju ne z eno in ne z drugo ne zadaneš nič
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  4. #44

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Stojiva na sosednjih štantih ti z Zastavo jaz z Blaserjem, prileti obema po trop prašičev, dokler boš ti prvič repetiral, bom jaz mel že tri na tleh.

    Vidiš ta razlika se ne meri v eur, to je neprecenljivo.
    A greva tako,da sem jest na prvem štantu,bomo vidl,kolk jih pride do tebe Hec...
    Dolgi - sam sem zrasel gor na ZH kozlički in Zastavi - imam pa to smolo/srečo da sem levičar - R93 mi je to hibo rešil pred cca 10 leti - sam za hec probi vzet desno zastavo pa ustreli in repertiraj parkrat z levo - saj gre ampak je svet veliko lepši če je puška narjena na "tapravo stran"
    Miš,vse je res kot praviš,jaz pravim pač stvar navade (v okviru zmožnosti). Ne pravim,da je Blaser slaba puška,daleč od tega,ampak meni se pač ne dopade,tudi streljanje z njo mi ne leži,sem preizkusil,ker sem imel nekoč eno kar ugodno varianto... Zate pa verjamem da je vse prej kot neuporabna.
    Eno vprašanje za tiste ki pravite da je R93 varna - Pogon,čakaš z napeto puško,pač prideš do strela in repetiraš,ali moraš puško napeti vedno znova,ali ostaja napeta?
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #45
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Tudi zastavo se da tako hitro repetirati in celo rezultati so čisto primerljivi z Blaserjem. Pri tako hitrem repetiranju ne z eno in ne z drugo ne zadaneš nič
    To, da ne zadeneš nič drži, sa pa lahko ista oseba enako hirto repetira valjasti in ravni zaklep pa ne drži.

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Eno vprašanje za tiste ki pravite da je R93 varna - Pogon,čakaš z napeto puško,pač prideš do strela in repetiraš,ali moraš puško napeti vedno znova,ali ostaja napeta?

    Puška ostane napeta, v tem stanju ni nič bolj varna kot katerakoli druga puška.
    Last edited by muzikant; 15. January 2010 at 11:08.

  6. #46
    ZR7 Guest

    Privzeto

    No, za primerjavo:
    Stari vojaški mauser -
    http://www.youtube.com/watch?v=EUiJhhDNrHI

    Tudi pri častitljivem Nagantu ženska ni ravno počasna:
    http://www.youtube.com/watch?v=3jB5r9h4Lgo

    Nori američan z Enfildko tudi ni od muh:
    http://www.youtube.com/watch?v=HV5pSUlBz18

    Mogoče pa bi nekateri potrebovali tole:
    http://www.youtube.com/watch?v=QNXkUA0KFNY
    Last edited by ZR7; 15. January 2010 at 11:21.

  7. #47
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Mogoče imaš prav v hitrosti vendar mi razloži kaj pomeni pri štirih strelih v štirih sekundah razlika ene sekunde in nič več.(ravnokar sem namreč na prazno škljocal doma v sobi in meril čas z zastavo)Pa še to naj zapišem,da nisem profesionalec in nisem treniral.Verjetno bi šlo z treningom še za kakšno desetinko hitreje.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  8. #48
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Repetiranje...

    Lp!

    Tudi pri častitljivem Nagantu ženska ni ravno počasna:
    Ko pa zmanjka nabojev, se pa pujsek nasadi na bajonet...:icon_smile:

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  9. #49
    Član od
    Oct 2009
    Prispevki
    51

    Privzeto

    Ma prav nič bolj varna puška ni kot druge. Vedno, če pride do "nesreče" je problem v puški, ne v človeku.
    Jst mam navado, da tudi ko sem na stojišču, mam puško vedno zaklenjeno z varovalko.

    Zaradi samega sistema in materialov, mi osebno Blaserjeve puške delujejo manj varne, tudi manj kot Zastava.

  10. #50
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    A je "ruk-zuk" vedno bolj v modi ;)

Stran 5 od 22 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •