Stran 4 od 22 PrvaPrva 1234567814 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 220

Tema: Blaser R8

  1. #31
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Aha,torej,če bom kupil tako puško bom bolj varen,mejduš pa še zadevala bo sama... Vprašam?
    Ja boš moral pa dat puškarju
    Citat stjrp je objavil: Pokaži objave
    da ti lota nastavke za montažo na cev.
    Tiste navrtane luknje na Zastavah in CZ-jih so pa verjetno za odzračevanje. Pa še navoje imajo, da se smodniški plini lepo sukajo.
    Last edited by ZR7; 14. January 2010 at 21:55.

  2. #32
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto Blaser vs zastava

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    NO EAST NO WEST ZASTAVA IS THE BEST Prosim za razlago laiku v čem so te,najdražje puške, toliko boljše od recimo Zastave,ČZ itd...?
    lp

    Stojiva na sosednjih štantih ti z Zastavo jaz z Blaserjem, prileti obema po trop prašičev, dokler boš ti prvič repetiral, bom jaz mel že tri na tleh.

    Vidiš ta razlika se ne meri v eur, to je neprecenljivo.

  3. #33
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Stojiva na sosednjih štantih ti z Zastavo jaz z Blaserjem, prileti obema po trop prašičev, dokler boš ti prvič repetiral, bom jaz mel že tri na tleh.
    Hehe, fairytale. Nehejte s pravlcam no. Kdor je zverziran, je zverziran - tko da lahko s kombinirko tako hitr strelja kot pa s karabinom. Sicer pa, a je treba pobit use prašiče k pridejo mem? Ni dost eden ane?
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  4. #34
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    ...prileti obema po trop prašičev, dokler boš ti prvič repetiral, bom jaz mel že tri na tleh.
    ...
    Ali pa ti tri zastreljene on pa enega res na tleh.
    Tole repetiranje in zadevanje bi vidva morala sprobati na strelišču, pa nam poročati!

  5. #35
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    Hehe, fairytale. Nehejte s pravlcam no. Kdor je zverziran, je zverziran - tko da lahko s kombinirko tako hitr strelja kot pa s karabinom. Sicer pa, a je treba pobit use prašiče k pridejo mem? Ni dost eden ane?
    To ti resno misliš, da nekdo puško odpre, da patrone ven (ta operacija odpade če ma ejektor) ,da patrone not, zapre, ujame cilj in ustreli v tem času, ko jaz naredim en gib in puške sploh ne odmikam od lica.

    Zapomni si za vse večne čase, TAK ČLOVEK NE OBSTAJA NA ZEMLJI.

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Ali pa ti tri zastreljene on pa enega res na tleh.
    Tole repetiranje in zadevanje bi vidva morala sprobati na strelišču, pa nam poročati!
    Tudi to v mojem primeru ni mogoče, ker streljam istega prašiča, dokler ne leži oz. pobegne, tako da je lahko zastreljen max. eden.
    Last edited by muzikant; 15. January 2010 at 10:06.

  6. #36
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    Hehe, fairytale. Nehejte s pravlcam no. Kdor je zverziran, je zverziran - tko da lahko s kombinirko tako hitr strelja kot pa s karabinom. Sicer pa, a je treba pobit use prašiče k pridejo mem? Ni dost eden ane?

    Kar se pa prašičev tiče je pa tako, ni treba pobit vseh moraš tiste ki so v planu, sploh tam kjer jih je preveč.

    Ponavadi je eden dovolj, včasih je pa Diana bolj darežljiva, pa še lepo je videt zelene obraze nevoščljivcev.

  7. #37
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    ... pa še lepo je videt zelene obraze nevoščljivcev.
    R93 - MasterCArd,
    zeleni ksihti - neprecenljivo

  8. #38
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    R93 - MasterCArd,
    zeleni ksihti - neprecenljivo
    :icon_lo:icon_mrgreen::icon_mrgreen:l:

  9. #39
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    Če strnemo - zelo verjetno R8 pomeni konec proizvodnje R93. R8 je "druga puška" kot R93 - razen montaže za daljnogled nobena komponenta med modeloma ni izmenljiva.

    Moj osebni pogled - zato da bi patrone jemal iz puške spodaj namesto zgoraj ne zadostuje da bi menjal R93 za R8. Bom pa našpičil uha in oko na trg rabljenih R93 - se zna najti marsikaj precej ceneje kot je bilo dosedaj in to je največji plus ki ga vidim v R8.

    Dolgi - sam sem zrasel gor na ZH kozlički in Zastavi - imam pa to smolo/srečo da sem levičar - R93 mi je to hibo rešil pred cca 10 leti - sam za hec probi vzet desno zastavo pa ustreli in repertiraj parkrat z levo - saj gre ampak je svet veliko lepši če je puška narjena na "tapravo stran" :icon_smile:
    Last edited by miš93; 15. January 2010 at 11:29.

  10. #40
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Je dolgi tut levičar in dela tuko kot si upisov. Pa človk se je precej zverzirov, mu gre 200na uro...
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

Stran 4 od 22 PrvaPrva 1234567814 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •