Stran 3 od 22 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 220

Tema: Blaser R8

  1. #21
    Član od
    Oct 2009
    Prispevki
    51

    Privzeto

    2800€ pa ni vredna, jo pa lepo gleda moški spolni organ. Že 2000€ je preveč za en običajen model karabinke (pa to katerakoli znamka, ne samo Blaser).

  2. #22
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Citat tikkat3 je objavil: Pokaži objave
    2800€ pa ni vredna, jo pa lepo gleda moški spolni organ. Že 2000€ je preveč za en običajen model karabinke (pa to katerakoli znamka, ne samo Blaser).
    tikkat3 a si mogoče že držal u rokah in streljal s kakšno puško priznane znamke (Suhl, Blaser, Steyr,...) ker vsaj jaz sem potem ko sem kupil R93 ne kupim več druzga, pa naj stane kolikor hoče, saj puške ne kupuješ vsak dan, rabiš pa jo skoraj če si dost zagnan. Tako da bom počasi zamenjal vso italjansko šaro v omari. In ne mi s temi kolk so tiste 4 kilske in 15cm daljše zastave enakovredne tem puškam, ker enostavno NISO in ne morjo bit. Pri orožju pač tudi velja tisto, da kolkr dnarja tolko muzike.

  3. #23
    Član od
    Oct 2009
    Prispevki
    51

    Privzeto

    Če bi prebral moje poste za nazaj, bi lahko videl kakšne puške so mi všeč.
    Kot lastnik 1 leto starega Sauerja 202 sigurno vem, kaj je puška višje klase, XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX. Imej ga Blaserja če ti paše, sej ti prav nič ne zavidam!

    "Pri orožju pač tudi velja tisto, da kolkr dnarja tolko muzike. " -> To sem že n-krat izjavil tudi sam, samo ti si XXXXXXXXX, da bi preveril kaj XXXXXXX.

    Drugače sem pa strejal z tremi različnimi Sauerji, Sako 85, Steyr Mannlicher Luxus, Merkel Suhl express drilling za 6500€, Mauser M03, pa še kaj bi se našlo. Cenejše puške tukaj sploh niso omenjene.
    Aja, za mojga Sauerja sm pa 1700€ plačal.

    Žalite, zmerjajte in bentite po Z.S.
    Last edited by JANEZ L; 14. January 2010 at 19:47.

  4. #24
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    tikkat3 se opravičujem da sem se malo prenaglil in slabo pregledal forum od prej, sem žal bil malo jezen, ker te puške višjega razreda na veliko pljuvajo po forumu in sem odreagiral na napačno osebo. Tako da mislim da med nama ni potrebna huda kri, kr kot kaže sva le nekoliko sorodnih mnenj. Na kakšnem forumskem srečanju pa dobiš

  5. #25

    Privzeto

    NO EAST NO WEST ZASTAVA IS THE BEST Prosim za razlago laiku v čem so te,najdražje puške, toliko boljše od recimo Zastave,ČZ itd...?
    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #26
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    2800€ je za takšno puške sprejemljivo. Gre za statusni simbol in ga človek kupi, ker mu je všeč in nič drugega. Dodelana pa vsekakor je, da ni potem razočaranja.

    V končni fazi, če lahko malo lepša in boljša ura tako stane 4 take Blaserje potem res ne vem zakaj naj bi bila ta R8 predraga.

    Upam pa, da pri tistih, ki tako radi pluvajo po takšnih puškah, ne tolče ven preveč favšija. Ker potem ne vem kaj boste rekli za tiste, ki vozijo 300 tisoč € vredne avte. Valda ne, da Ferrari tega denarja ni vreden, ker se da s Cliotom tudi peljat.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  7. #27
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    NO EAST NO WEST ZASTAVA IS THE BEST Prosim za razlago laiku v čem so te,najdražje puške, toliko boljše od recimo Zastave,ČZ itd...?
    lp
    Dolžina, teža, okretnost, ergonomičnost, varnost kočnice!!!!, montaža optike in še bi se dalo naštevat. Ko kupiš tako puško ni prva stvar, ki jo moraš narediti, da greš k puškarju, da ti puško kaj dodela in odpravi pomanjklivosti ali pa da ti lota nastavke za montažo na cev. Tukaj plačaš in zato tudi nekaj dobiš, ker kot je povedal De_Tomaso je vsaka stvar dodelana in dovršena da NI presenečenj in razočaranj.

    Tako da De_Tomaso se popolnoma strinjam s tabo še posebej pa, da je pri tistih ki pljuvajo, poleg nekaj nepoznavanja tudi VELIKO zelene barve.

  8. #28
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Citat stjrp je objavil: Pokaži objave
    varnost kočnice!!!!
    A dej ga jenej biksat no
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  9. #29

    Privzeto

    Aha,torej,če bom kupil tako puško bom bolj varen,mejduš pa še zadevala bo sama... Vprašam?
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #30
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    A dej ga jenej biksat no
    O ja kr če igla ni napeta se ne more sprožit in Blaser ma točno tako narejeno. Ker kolikor vem se pri običajni kočnici sistem sproži če naprimer puška pade pokončno na kopito, kar se dejansko lahko zgodi.

    Dolgin tebe se pa očitno ne da prepričat tako da če hočeš pa vleči tsite petkilske in meter in pol dolge kole na ramu, jaz se bom pa lahkotno sprehajal z mojo igračko naokrog

Stran 3 od 22 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •