No, pa je končno doma. Kratka cev 52 cm, standardne debeline 17 mm, kal. 308 win, levo kopito in levi zaklep. Skupna dolžina 97 cm. Zaklep laufa, ubogi prašički (imam tudi piko Aimpoint Micro z Blaser montažo)... Za nastrel smo porabili 4 naboje Lapua Naturalis 11,7g, ker je bila na zalogi žal le ena škatla sem pazil na naboje, za lov je pa še toliko ostalo, da sploh v praksi preizkusim monolitke, če bom zadovoljen z njimi. Bom pa drug teden poizkušal naredit grupo raje s Federal Fusion, katerih imam dovolj, Naturalis pa bom prihranil za divjad. Puška je sicer za moje sposobnosti (nisem ostrostrelec) neverjetno natančna (tudi strelivo). Nisem še streljal s čim takim. Streli so padali točno tako, kakor smo prestavljali kupule takorekoč do cm natančno. Zgornji trije streli so moji, s tem da smo po vseh 4 strelih premikali kupule. Po prvem strelu smo premaknili kupulo 3 cm višje, naslednji trije streli so bili moji, ker je bil prvi malo desno in spodaj, smo prestavili 2 cm levo in 1 cm gor, naslednji moj strel je bil desetka, nakar smo samo še premaknili 3 cm višje zaradi možnih strelov do 150 m in potrdili s še enim strelom, ki je padel tako lepo, kot bi ga pribil s žebljem točno nad desetico. Puška je veselje za držat, uporabljat in streljat. Sprožilec je čista poezija. Grupe potem kot sem rekel nisem delal, ker bom Naturalis naboje, kar mi jih je še ostalo, raje prihranil za divjad. Ne dvomim, da bi bili streli v razmaku manj kot 1 MOA, če vmes ne bi prestavljali kupol.
Upam da ne kršim pravil foruma, če napišem Hvala Romanu in Valentinu. Če pa koga zanima natančneje, pa na ZS.