Stran 21 od 22 PrvaPrva ... 11171819202122 ZadnjiZadnji
Rezultati 201 do 210 od 220

Tema: Blaser R8

  1. #201

    Privzeto

    ta test je neumen, se povsem strinjam,
    da se razumemo,ne bi riskiral moje zastave za takšno neumnost, čeprav je vredna samo nekaj sto evrov , za mene neprecenljivo več...

  2. #202
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    Res, da je izven teme, bom napisal vseeno glede na to kar si elk77 napisal.
    Nekaj let nazaj me je nekdo učil, nekdo star...
    Rekel mi je: "Tisto, kar imaš za streljanje je dovolj dobro in zna ustrelit vedno pravilno. Ti si tisti, ki je moteč faktor tukaj ..."


  3. #203

    Privzeto Montaža

    Da ne odpiram nove teme bom izkoristil kar to, da povprašam če je že kdo naletel na podoben problem.
    Kupil sem Blaser r93 iz druge roke, ki je imel montiran daljnogled in je po zagotovilu prodajalca deloval več let na puški brez problemov, montiral pa ga je znan puškar.Jaz sem kupil samo puško, ker sem daljnogled že imel in pa montažo pri optic trade, ter to hotel zmontirat vendar je tu nastal problem. Nikakor ne morem prit v center, pa naj se še tako trudim, so streli pri skrajni točki daljnogleda še vedno caa 10cm prenizko na 30m. Potem sva z Teodorjem preizkusila še dve montaže in pa tudi drugi daljnogled, pa je slika popolnoma enaka (zmanjka klikov). Moj dalnogled na njegovi puški pa je v centru na sredini klikov. Mnenje obeh je, da je nekaj narobe z Blazerjem, zato prosim še koga, da pove če se kdaj srečal z podobnim problemom.
    Nakoncu naj še povem, da vse preizkušanje ne bi bilo mogoče brez Teodorja in Optics trade, ker ne verjamem, da je še kdo v Sloveniji pripravljen razpakirat tri montaže, ki vsaka stane 400€+ in jih več ne moreš prodat kot nove.

  4. #204
    Član od
    Mar 2012
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    201

    Privzeto

    Citat lisac je objavil: Pokaži objave
    Da ne odpiram nove teme bom izkoristil kar to, da povprašam če je že kdo naletel na podoben problem.
    Kupil sem Blaser r93 iz druge roke, ki je imel montiran daljnogled in je po zagotovilu prodajalca deloval več let na puški brez problemov, montiral pa ga je znan puškar.Jaz sem kupil samo puško, ker sem daljnogled že imel in pa montažo pri optic trade, ter to hotel zmontirat vendar je tu nastal problem. Nikakor ne morem prit v center, pa naj se še tako trudim, so streli pri skrajni točki daljnogleda še vedno caa 10cm prenizko na 30m. Potem sva z Teodorjem preizkusila še dve montaže in pa tudi drugi daljnogled, pa je slika popolnoma enaka (zmanjka klikov). Moj dalnogled na njegovi puški pa je v centru na sredini klikov. Mnenje obeh je, da je nekaj narobe z Blazerjem, zato prosim še koga, da pove če se kdaj srečal z podobnim problemom.
    Nakoncu naj še povem, da vse preizkušanje ne bi bilo mogoče brez Teodorja in Optics trade, ker ne verjamem, da je še kdo v Sloveniji pripravljen razpakirat tri montaže, ki vsaka stane 400€+ in jih več ne moreš prodat kot nove.
    Na podlagi napisanega zgleda, da je prodajalec z orožjem padel in poškodoval cev (jo rahlo ukrivil).

  5. #205
    Član od
    Aug 2012
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    413

    Privzeto

    Citat lisac je objavil: Pokaži objave
    Da ne odpiram nove teme bom izkoristil kar to, da povprašam če je že kdo naletel na podoben problem.
    Kupil sem Blaser r93 iz druge roke, ki je imel montiran daljnogled in je po zagotovilu prodajalca deloval več let na puški brez problemov, montiral pa ga je znan puškar.Jaz sem kupil samo puško, ker sem daljnogled že imel in pa montažo pri optic trade, ter to hotel zmontirat vendar je tu nastal problem. Nikakor ne morem prit v center, pa naj se še tako trudim, so streli pri skrajni točki daljnogleda še vedno caa 10cm prenizko na 30m. Potem sva z Teodorjem preizkusila še dve montaže in pa tudi drugi daljnogled, pa je slika popolnoma enaka (zmanjka klikov). Moj dalnogled na njegovi puški pa je v centru na sredini klikov. Mnenje obeh je, da je nekaj narobe z Blazerjem, zato prosim še koga, da pove če se kdaj srečal z podobnim problemom.
    Nakoncu naj še povem, da vse preizkušanje ne bi bilo mogoče brez Teodorja in Optics trade, ker ne verjamem, da je še kdo v Sloveniji pripravljen razpakirat tri montaže, ki vsaka stane 400â??+ in jih več ne moreš prodat kot nove.
    Če puško pregleda usposobljen orožar in ugotovi glede cevi to, kar je Benjo napisal, lahko zahtevaš od prodajalca vrnitev kupnine - zaradi skrite stvarne napake. Lahko mu celo zagroziš s prijavo zaradi goljufije. Res škoda, da nisi puške prej preizkusil, saj bi po 2 strelih bilo jasno, da tu nekaj ne štima.

    P.S.: je pa tole tvoje vprašanje popolnoma ven (off topic) iz teme Blaser R8, moderatorju predlagam, da odpre novo temo in ti pošlje navodila, kako se to naredi - za drugič.
    Last edited by Robert91922; 6. July 2015 at 07:41.

  6. #206

    Privzeto

    Če puškar ugotovi ukrivljenost cevi jo res lahko vrneš. So pa stroški z prepisom.
    Lahko jo pa poravna. Brez posledic za natančnost.

  7. #207
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Verjetno se napaka že odkrije s kolimatorjem?

    Nova cev - cca 600€?

  8. #208

    Privzeto

    Sploh pa ni bila cev kriva.
    Lepo bi bilo, da lastnik puške Lisac pojasni vso zadevo.
    Last edited by alojz1; 4. September 2015 at 09:44.

  9. #209
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    In kaj je blo, šalabajzerji na delu?

  10. #210
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Kombinacija cevi v kalibru 308 z magnaportom in municije.
    Druga municija in stvar je bila rešena.

    Naj me lastnik popravi, če sem kaj narobe napisal...

Stran 21 od 22 PrvaPrva ... 11171819202122 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •