Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 24

Tema: Daljnogledi 8x56 do 1000 eur

  1. #1
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto Daljnogledi 8x56 do 1000 eur

    Zdravo. Me malo firbec matra katere daljnoglede 8x56 uporabljate in kaj bi mi svetovali za nakup: meopta, steiner, docter, optolyth, nikkon,...

    Več kot 1000 eurov ne dam!!!

    Če pa poznate kakšnega trgovca, ki bi dal daljnogled na posojo, mi prosim sporočite preko ZS.

    Hvala.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Zdravo. Me malo firbec matra katere daljnoglede 8x56 uporabljate in kaj bi mi svetovali za nakup: meopta, steiner, docter, optolyth, nikkon,...

    Več kot 1000 eurov ne dam!!!

    Če pa poznate kakšnega trgovca, ki bi dal daljnogled na posojo, mi prosim sporočite preko ZS.

    Hvala.
    Kar se tiče prvih dveh poglej mal na stran fra...... ,ki ima nekaj modelov precej znižanih,če ni že vse prodano,se kr splača..
    Js sm ga lansko leto kupil,pa je letos še za odtenek bolj znižan

    Mislim da od naštetih daljnogledov nimaš kaj velik za zaje...--js bi ti pa svetoval enega od prvih dveh
    Če se ne motim je docter kar težak-8x58 (1,5 kg) ,če te to kej moti?

    Želim ti dober nakup!
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  3. #3
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    216

    Privzeto

    malo pobarskaj pa bos dubu kerga od zlatih pet za ta denar

  4. #4
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat pikolis28 je objavil: Pokaži objave
    malo pobarskaj pa bos dubu kerga od zlatih pet za ta denar
    ma ni problem v dnarju. kot že rečeno tja do jurčka se še nekako da. bolj me zanima kvaliteta, predvsem v mraku.

    teža sploh ni problem, bo pa manj "šare" v ruksaku...
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Poglej Steinerje.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #6

    Privzeto

    Pred prazniki sem kupil Steiner Hunter-Pro 8x56 . Odličen je, slika čista, po dimenzijah je manjši kot konkurenca( 19x15 cm). polnjen zz dušikom pa cenovno zelo ugoden. Tine na ZS ti lahko pošljm detajle nakupa. Daljinogled sem kupil prek neta v Nemčiji in je bil precej cenejši kot pri nas.

  7. #7
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat janko je objavil: Pokaži objave
    Pred prazniki sem kupil Steiner Hunter-Pro 8x56 . Odličen je, slika čista, po dimenzijah je manjši kot konkurenca( 19x15 cm). polnjen zz dušikom pa cenovno zelo ugoden. Tine na ZS ti lahko pošljm detajle nakupa. Daljinogled sem kupil prek neta v Nemčiji in je bil precej cenejši kot pri nas.
    ja bi prosil ja. ker tudi jaz mislim prek neta nabavit. drugače pa se ogrevam za nighthunterja, ki pa je zelooo velik! 20x21 cm in morda zato malo neroden za na zalaz.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  8. #8

    Privzeto

    Janko prosim, če tudi meni pošlješ detajle nakupa.
    lp.

  9. #9

    Privzeto

    Kupi si raje swarovski 7x42 zelo dobra kvaliteta pa tam nekje 800 evrov stane

  10. #10
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    majstr moj. ne bo šlo. kupujem za očeta. za 50-i rojstni dan (in rad čaka prašičke). pa že mal slabo vidi.
    pa tud če bi zase kupoval bi verjetno izbral kako novejšo varjanto kot cca 30 let starega swarovca.

    vseeno hvala za trud...
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •