Stran 2 od 8 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 73

Tema: škoda da ali ne

  1. #11
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Radolca
    Prispevki
    295

    Privzeto

    škoda

  2. #12

    Privzeto

    Vlcergg!

    Dej ne pusti se jim, vsaj glede na to kar si napisal in kakšne neumnosti klobasajo z nekimi točkami, da te sr... prime!

    Vzemi načrt v roke, pa poglej kaj piše za divjega prašiča, pa kratkomalo ji pošlji v 3...

    Pa vse dobro ti želim!

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    Dej me poprav, če se motim:
    - ustrelu si merjasca, za "hvalalepa" si pa fasov 160 delovnih ur + prepoved.
    Hudo. Zelo hudo .
    Kolk let bi pa za jelena delov, pa u luft gledov?
    LP
    Služimo narodu !

  4. #14
    Član od
    Sep 2009
    Lokacija
    gornji grad
    Prispevki
    145

    Privzeto

    za A jelena isto št točk in 4 leta gledanja.mene ne moti nobena prepoved in noben odvzem točk sej smo vsi jagri in vsi "naj bi bi igrali igro po istih pravilih"!!!Moti me pa to ker ker pravila očitno niso za vse.Zdej č si mlad pač nč neveš,in res je tako da se tut tamladi mormo še veliko naučit vendar ne na tak način

  5. #15

    Privzeto

    Takele in podobne stvari bodo sčasoma povzročile propad lovske organizacije kakršno poznamo. Za vsako skledo je pokrovka tko da Vlcergg nč se ne sekirej kolikor je razvidno zakona nisi kršil tako da imaš lahko mirno vest to je najbolj pomembno. Jaz ne bi sklonil glave, ker te bojo drugače še bolj zahodili.

    Lp

  6. #16

    Privzeto

    Podobna interna pravila sem videl v neki LD.
    Srnjak 2+ je bil sankcioniran 3+ pa gojitven. Pa sem jim rekel, da najprej podledajo kdo je uplenitelj potem pa določajo starost. Zanimivo je, da takšna pravila člani sprejmejo.

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    Itak ga zmerej tisti nayebe, ki dela.
    Sploh, če se jagre na kratko drži, namesto, da bi se pujse.
    LP
    Služimo narodu !

  8. #18

    Privzeto

    maf.... fovšaritna!

  9. #19
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Neumnosti .

  10. #20

    Privzeto

    Pravila so pravila,pa če so še slabša se jih je treba držat,ker so potrjena s strani UE in tako je to "zakon" družine. Je pa res da je težko bit tiho če so notri zapisana butasta določila,sploh če le-ta veljajo samo za nekatere člane. In je točno tako kot pravi Capra,"usak piskr ma svoj pokru",potek bo približno takle: s časom bodo vsi tisti ki jagajo zgubil točke in gledal u zrak,plan ne bo izpolnjen,seveda sledi inšpekcija,ki ugotovi "zaviralne ukrepe za izvajanje lova"-KAZEN,varjanta B pa je,da se preklaš in če je vse tako kot si napisal,pa da je bil pujs še v planu,potem ne moreš zgubit. Probaj od kmeta dobit izjavo,kdaj je požel koruzo in ali je bilo na pridelku kaj škode. Pujsa je v koruzi težko ocenit,kaj šele uplenit,zato si pač počakal da jo je kmet požel....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

Stran 2 od 8 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •