Stran 4 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 73

Tema: škoda da ali ne

  1. #31
    Član od
    Sep 2009
    Lokacija
    gornji grad
    Prispevki
    145

    Privzeto

    tut prav sicer sem na to da je skor pod vsako temo kak tvoj post pričakoval kako konkretno besedo oz številko ampak tut ok
    Last edited by vlcergg; 6. January 2010 at 19:47.

  2. #32
    Član od
    Sep 2009
    Lokacija
    gornji grad
    Prispevki
    145

    Privzeto

    disciplinska je zasedala in ugotovila da je bil d.prašič ustreljen na kmetijski površini ter da je bil odstrel pravilen!

  3. #33
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    Citat vlcergg je objavil: Pokaži objave
    disciplinska je zasedala in ugotovila da je bil d.prašič ustreljen na kmetijski površini ter da je bil odstrel pravilen!
    glede tega sklepa bo imel zadeve v rokah prijatel ki je v protikorupcijski komisiji

  4. #34

    Privzeto

    Citat pumpa je objavil: Pokaži objave
    glede tega sklepa bo imel zadeve v rokah prijatel ki je v protikorupcijski komisiji

    Ma saj ni za verjet, kam se eni spuščate? Saj zato gre vse k vragu!

  5. #35

    Privzeto ?

    Pozdravljen vlcergg, mal pozno ampak vseeno.
    Mene zanima, kako obravnavate škodo na travnikih? če trava ni pokošena je škoda, če je trava pokošena in pospravljena včeraj, danes pa razrito potem po vaše ni škode? Sem prepričan, če bi bil prašič 0+ ali 1+ nebi bil problem!
    Iskren Lovski blagor in LP.

  6. #36
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Postojna
    Prispevki
    6

    Privzeto

    Citat vlcergg je objavil: Pokaži objave
    za A jelena isto št točk in 4 leta gledanja.mene ne moti nobena prepoved in noben odvzem točk sej smo vsi jagri in vsi "naj bi bi igrali igro po istih pravilih"!!!Moti me pa to ker ker pravila očitno niso za vse.Zdej č si mlad pač nč neveš,in res je tako da se tut tamladi mormo še veliko naučit vendar ne na tak način

    Ja ja tud pr nas je tk na žalost da mladi itak nobedn nima nč pojma...tud pr nas so meli zadnč neke glede ene disciplinske....k eni pač naj neb bli obravnavani, eni pa...in to se tud men ne zdi fer..če je uveljavlen nek poslovnik se ga mora vsak držat..ni nobenih izjem, ne pa da en je obravnavan pa dobi kazen edn pač ni!!

    Tk da ti si vsaj že en cajt pr lovcih..ka šele mene čaka :D če ga kej poserjem :D.... tk k men tud ni logičn zaka gamsa ne smeš lovit 3 leta ko si prpravnik al pa jelena. Prašiča merjasca, kapitalnega lhk pa takoj strelaš....to je tud čist mim! :D Men osebno je bolš enga pujsa ustrelit k pa gamsa :D:D.... (moje začetniško mišlenje) veliko pa se še moram naulit :D:D

  7. #37
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    ti se kr uč na mladih svet stoji.

  8. #38
    Član od
    Sep 2009
    Lokacija
    gornji grad
    Prispevki
    145

    Privzeto

    lej tea sej enkrat bojo pršli do spoznanja da seboj v grob nebojo nč nesli pa da bodo spoznali da na nas svet stoji tako kot je pumpa napisal!!!!

  9. #39

    Privzeto

    Nikol nebojo prišli do spoznanja tel naši st.lovci,lej nekje majo še hujše finte,naprimer če je ustrelil kapitalnega jelena ga potem še 10 let nesme,ja pismo če ni to bosa!

  10. #40
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Postojna
    Prispevki
    6

    Privzeto

    Citat zober je objavil: Pokaži objave
    Nikol nebojo prišli do spoznanja tel naši st.lovci,lej nekje majo še hujše finte,naprimer če je ustrelil kapitalnega jelena ga potem še 10 let nesme,ja pismo če ni to bosa!

    Pri nas dobiš prepoved 5 let se mi zdi, če ustreliš kapitalnega jelena. Ampak kaj hočemo, povsod so različna pravila. Ja sej ne rečem, da starejši lovci nimajo izkušenj, seveda da jih imajo, ampak morajo dati pa mlajšim prednost, pa jim pomagat, če kaj ne vejo. Ampak sej bo:)

Stran 4 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •