Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Rezultati 51 do 60 od 60

Tema: Lovske trgovine

  1. #51
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Letos sem imel podoben primer, iskal sem namreč šibrene naboje. Po raznoraznih mailih okoli in naokoli sem našel prodajalca, ki mi jih je priskrbel (2.9mm in 3.3mm) po ugodni ceni. Res pa je da sem jih vzel malo več in mi jih je po dogovoru pripeljal na dom!
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  2. #52
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Mogoče bi vsi, ki imate toliko težav s trgovci lahko ustanovili kako lovsko zadrugo. Tako bi lahko vse negativne izkušnje s pridom uporabili in nam potrošnikom nudili kvalitetno uslugo.

    Sicer pa so naše trgovine prilagojene zahtevam trga, za dajanje informacij raznim firbcem in expertom, ki na koncu rečejo: "... bom še malo premislil...", pač ne rabiš velike zaloge.

    @barnes kaj pa si mislil loviti, da rabiš točno 2,7mm in nič drugega.

    Če premoreš vsak nekaj ekonomske logike so ti zadeve jasne.

  3. #53
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    66

    Privzeto

    Muzikant ne gre zato, da bi trgovine imele neke ogromne zaloge. Govorim o tem, da bi pa lahko imeli na zalogi vsaj tisto strelivo, ki se največkrat uporablja in kopuje. V mojem primeru sem potreboval strelivo 2,7mm za lov vran ker se obnese najbolje, saj 3,5 in 4 mm ne prideta v poštev. Kar se pa eksotike tiče pa pri nas dobiš bore malo, kar mi je tudi razumljivo saj je povpraševanje tudi manjše.
    Pa da ne bo pomote obstajajo trgovci v SLO, ki ti zrihtajo kar ti srce poželi. Govoril sem splošno o lovskih trgovinah.

    LP

  4. #54
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    No, potem itak ni problemov, greš k tistemu, ki ti zrihta. Z neprilagodljivimi pa itak trg obračuna.

  5. #55

    Cool

    ta slovenska trgovina je ena tako velika žalost... dobavitelji drkajo trgovce (in trgovci nato nas), namesto da bi bili dobavitelji v službi trgovcev.
    to sem videl na primeru računalniških trgovin; piše 'na zalogi', v resnici pa trgovina praktično nima zaloge in mi javijo da so zadeve nedobavljive. ok, naročim pri drugi; ista zgodba. se pravi, da trgovine prodajajo tisto, kar imajo dobavitelji. zakaj potem nima kar sam dobavitelj zaposlenih par tržnikov in odpadejo marže za vse te trgovinice... on na boljšem in kupci.
    isto z lovskimi zadevami; trgovcem dobavitelj teži naj vzamejo velike količine in potem se tresejo če bodo to sploh kdaj prodali. drugega pa itq ne upajo naročiti. ali pa je vedno odgovor: dobavitelj ne bo dobavil...
    skratka dokler se ne bodo trgovci povezali in da bodo dobavitelji delali za njih (ne sami zase), se jim slabo piše. ampak kdo pa se bo v sloveniji sploh povezal...

  6. #56
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Muzikant, ti še imaš ene par stvari za napisat v tej temi. Sploh tisto, kar si obljubil Ravnohribu.

  7. #57
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Trenutno nimam časa za podrobnejšo obdelavo Vama podobnih umetnikov. Tako na hitro ti pa svetujem, da greš v najbli?jo trgovino in nabaviš HV šrot, da boš zajca naprej primu.

  8. #58
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Le kdo bi te razumel. Uživaj naprej.

  9. #59

    Privzeto

    Živjo. Opazil sem, da iščete nove lovske trgovine. Jaz sem eno zasledil.
    Nova lovska trgovina je v xxxxxxxxxxxxxx . Sedaj so odprti xxxxxxxxxxx. Imajo tudi svojo spletno trgovino:
    xxxxxxxxxxxxx

    Osebje je zelo prijazno in ustrežljivo. Imajo zelo veliko lepih stvari za lovce in strelce. Nožev imajo preko 200 različnih. Imajo pa tudi komisijsko prodajo orožja. kar se mi zdi super. Tako, da zelo priporočam da si greste ogledat to trgovino xxxxxxxxxxxxxxxx.

    Lep pozdrav

  10. #60

    Privzeto

    Andrej, očitno nisi dobro prebral Pravil foruma. Oglaševanja tu ne dovolimo. Dotična trgovina, če želi reklamo pri nas naj se ravna po navodilih na portalu pod rubriko "Oglaševanje"!

    Da ne bo še koga premotilo, to temo zaklepam.

    admin
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •