Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 60

Tema: Lovske trgovine

  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto Lovske trgovine

    http://lov.mojforum.si/lov-about1302.html
    Citat orlova6 je objavil:
    Ker nikjer ne zasledim debate okrog lovskih trgovin odpiram post na to temo.

    Zanima me predvsem vaše konkretne izkušnje z trgovinami tako v slabem kot dobrem, pač objektivna ocena in ali so kje cene bolj zasoljene in kam se splača pogledat.

    pa me takoj zanima ali ima kdo kakšne konkretne izkušnje z trgovino Lovec v Celju?
    Citat kailer je objavil:
    Osebno menim, da je iz leta v leto slabša. Mislim, da bi se lahko preimenovala raje v "RIBIČ".
    Last edited by ZR7; 11. December 2007 at 22:52.

  2. #2

    Privzeto trgovine

    Odločil sem se da obiščem forum zato, da bi posvaril vse svoje lovske kolege in tudi ostale o verižici trgovin LOVSKI MOJSTER, da se jih vsi izogibajo v velikem krogu,saj bolj jebivetričnih trgovcev kot v tej trgovini še svoj živi dan nisem srečal. Upam da bo lastnik te trgovine to prebral in se mogoče zamislil nad delom svojih zaposlenih v trgovinah (če slučajno ni bil celo on sam, eden izmed njih).
    Že ob vstopu sprejem, obup, kot, da nimajo želje prodati nobene stvari, ki jim leži razstavljena na policah. Ob vprašanju za določen artikel: enozložnica - samo po naročilu. Imate mogoče prospekt izdelka: spet- ja ampak samo za pokazat(prospekt). Ali je to ta izdelek (vrednost izdelka cca 2000e):- skor mal drugačen.
    To je kratek povzetek mojega pogovora z trgovcem v dotični trgovini. Upam, da se bo po mojem post-u, kaj spremenilo ali pa da morda še nekdo ne bo deležen enake postrežbe kot sem jo bil jaz. LP Kristijan

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Thumbs down Kristijan

    Ob tako pestri izbiri lovskih trgovin ti predlagam,da greš v prihodnje kam drugam.Drugače pa sem tudi sam doživel tak hladen tuš v eni od prodajalen ki se imajo za male bogove.

    Tle ni kej čez mejo je zakon,tle pa je vsak šelebajzar prodajalc orožja,ki nima pojma o orožju.Kot primer poznam prodajalca ki je na začetku prodajal ribe za v akvari-danes dela v trgovin za lov,o lovu pa nima pojma.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    fantje dobri trgovci delajo tam kjer jih plačujejo dobro vsi ostali trgovci hodijo v službo

  5. #5
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Preden admin vse zbriše naj povem da je enak sprejem tudi v Koptexu. Če hočeš kaj iz italije moraš skoraj da sam naročit del za puško pa ga pri njih čez pol leta prevzameš, če te sploh pokličejo da so dobili kar si naročil.

  6. #6

    Privzeto trgovine

    Takoj ko najdem lovsko trgovino, ki bo vsaj malo na nivoju, mislim v Sloveniji, vam sporočim. LP kristijan

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    V katerem lovskem mojstru si bil v Cityparku ali v Emporiumu?

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    Kristjan tudi na obali je eden takšen!!!
    Kupiš puško pri njemi, če se ti pokvari in imaš potrebo po kakšnem kosu se zglasiš pri njemu v trgovini in on te lepo pošlje v italijo po self nabavo - pomagaj si kot veš in znaš!!

  9. #9

    Privzeto

    Skratka šef najbolje bo da odpreš trgovino Forum lov!

  10. #10
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat zober je objavil: Pokaži objave
    Skratka šef najbolje bo da odpreš trgovino Forum lov!
    Tole je pa ideja leta!!!
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •