Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 58

Tema: Nahrbtnik

  1. #21
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    No saj jaz imam ravno nekaj takega in je zadeva dejansko zelo uporabna Pa tudi če zgleda nekoliko velika.

  2. #22
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Zdravo,

    mene pa zanima, kateri nahrbtnik bi mi priporočali? Trenutno imam neko "tradicionalno" zadevo hruškaste oblike (izdeluje jo nekdo v Sloveniji, priporočil mi jo je mentor. Pa sem vzel, ker nisem poznal nobene druge reči). Z izbiro nisem pretirano zadovoljen - zaradi ozkih usnjenih naramnic je neprijeten za nosit, sploh če je v njem kaj težkega. Zaradi usnjenih paskov, ki zapirajo žepe, so ti precej nerodni za odpiranje. Tisti deščici, ki podpirata hrbtni del sta pretanki in prešvoh, da še nanj ne morem sesti, če kje čakam in je na tleh sneg ali so tla nasploh mrzla, eno sem zlomil in to na 2 mestih (pa nisem sedel nanj). Poleg tega je preširok, tako da še skozi vrata ne morem, povsod se mi kam zatakne in tudi puška se mi zatika obenj. Največji problem pa je, da ne diha niti malo, tako da se dobesedno skuham ko ga nosim, pa ni važno a je +50 ali -50 stopinj. Edino kar je dobro, da je prostoren, ampak to meni niti ni tako važno, ker v njem itak nimam skoraj nič.

    Torej to je lista želja:

    -udoben za nosit (po možnosti z sintetičnimi in podloženimi naramnicami)
    -vodoodporen
    -ne prevelik in ne preširok (da ni širši od mene, sem povprečno širok)
    -fino bi bilo, če bi se zapiral s tistimi klasičnimi zaponkami
    -fino bi bilo tudi, če bi se ga dalo zapeti okoli pasu
    -da vsaj malo diha na hrbtnem delu, ne da po dobesedno petih minutah nošenja teče od mene
    -zanimivo bi bilo tudi, če bi imel nekakšno zanko za nosit puško, na tak način:


    -da ima prostor za spektiv (čeprav ga zaenkrat nimam, pa vseeno! - steklenica lepo paše tja :))
    -da ima možnost nošenja divjadi (pa ja ne??)

    Kolega mi je priporočil neke Kavka nahrbtnike, ki jih baje izdeluje nekdo v Idriji. Mogoče kdo ve kaj več o tem?
    Sicer pa upam, da tak nahrbtnik kot ga želim sploh obstaja...

  3. #23

    Privzeto

    Nahrbtniki proizvajalca Eberlestock punujajo vse našteto kar si ti želiš od nahrbtnika. Niso pa poceni
    Priporočam.

    LP

    Janez
    "Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead." Charles Bukowski

  4. #24
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Jaz mam tega in sem zadovoljen, http://intranet.tatonka.com/infosys/...0Combat%20Pack, upam pa da veš da kaj takega kar iščeš ne boš dobil za manj kot 100€, sam pol boš imel kar si hotel.

  5. #25
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Ja saj tudi ta, ki ga imam zdaj, je bil nekih 70 ali 80€, ne spomnim se točno...

    Bi pa rad probal prej ga dat na rame in malo prešlatat, da vsaj približno vidim kako sede.

    Drugače pa hvala za nasvete! :)

  6. #26

    Privzeto

    Pozdravljen.
    Kolikor vem,tale v Idriji naredi tudi po željah,mu poveš kaj bi rad in skupaj najdeta pravo rešitev.
    LP

  7. #27
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Janez,

    pa se dobi sploh pri nas kje nahrbtnike Eberlestock? Nikjer jih namreč ne najdem. Gledal sem tega: http://www.eberlestock.com/J51H%20Warhammer.htm, ampak mislim, da zaenkrat ne bo nič, ker je malce predrag (~300€?)

    Mrki,

    Si ti omenjeni nahrbtnik (Tasmanian Tiger) kupil kje pri nas ali si ga naročil iz tujine?

    robo,

    super, hvala za informacijo. Bom poskušal kontaktirat gospoda, da vidim, kaj pove.

  8. #28

    Privzeto

    Citat MasterLesjak je objavil: Pokaži objave
    Janez,
    Pa se dobi sploh pri nas kje nahrbtnike Eberlestock?
    Pri nas se dobi kitajska varianta. Mislim, da je okrog 60€. Po enem letu uporabe poka po vseh šivih.

  9. #29
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Hehe, tej bi se rajši ognil, če je možno :)

  10. #30

    Privzeto

    Priporočam nahrbtnik KAVKA, izjemno kakovostno sešit in omogoča, da nosiš tudi večjo divjad npr tele.

Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •