Stran 2 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 58

Tema: Nahrbtnik

  1. #11

    Privzeto

    Citat Big Foot je objavil: Pokaži objave
    skret papir - to je pa kar uporabna zadeva
    Kr sila je brez dga sploh pozim

    Drugače pa mam jaz tud vojaški nahrbtnik kateri je pa zame neuporaben, saj že malo večje srnice ne stlačiš not ker je preozek. Uporabljam pa enega na hruško neznanega porekla že ene parkrat poštukanega, je pa ravno toliko velik da sem noter spravil gamsovega kozla blizu 40kg. Notri je pa ponavadi nož ene dve cunje, zajla, spektiv, pa seveda skret papir.
    Baterija je pa ponavad u varžet.
    Last edited by capra ibex; 5. January 2010 at 10:26.

  2. #12
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat tasko je objavil: Pokaži objave
    js uporbljam neki srednje velikega v obliki hruške! v njem pa se nahajajo kratka majica, termo flis in še kaj bi se našlo za oblečt! pa tudi steklenica vode in kak kos suhe robe za malico bi se našel! ga pa vedno nosim sabo na lov! uporaben na vseh vrstah lova za naslon tako za lov na gamsa kot za lov na srnjad! teža okoli 3-5 kg.
    Kaj pa kačja slina ?

  3. #13

    Privzeto

    Vojaški, ampak od jugovojske in to dva.
    Normalen - ta velik enakomerno zelen, vsi kovinski deli so poflajštrani z izolirnim trakom, da ne cinglja.

    Borbeni - letna varjanta, ko ni toliko krame za sabo vlečt. Al pa za brekirat tudi zadostuje.

    Vsebina se menja glede na jago in razmere. Vse nepotrebne reči ostanejo doma.

  4. #14
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Jst pa uporabljam tistega namenjenega za nošenje divjadi, kr se mi ne zdi nč prevelk za okol nosit. Not pa mam useh sort p... Od štrika, prve pomoči, noža pa do orožnega lista in rezervnih nabojev, aja pa še kaka čelna svetilka in pa meglajtka bi se našla. Men je največ vredno, ker je vse vedno pri roki.

  5. #15
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    rukzak za nošenje divjadi, ki pa ga za ta namen nisem še sprobal - deda mraz prinesel

    prej pa ala star ruski vojaški, ki ga je kolega Kogoj sešil očetu, jaz ga pa "rubil".

    Noter pa mora obvezno bit drek papir, nož, orožni list + lovska knjužica + kemični, daljnogled, cca 5m štrika, šotorsko krilo, "nepokvarljiva" pijača, par NY-LON vrečk (za cvrček), 2 stari kuhinjski cunji za zbrisat plen pa še kaj. Poleti pa paše tudi kak odstotek 6packa

    Vedno ga pa vzamem s sabo, kot tudi leskovo šibo in čehinjo!
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  6. #16

    Privzeto

    Jaz sem pa pred časom kupil krasno zadevo Tasmanian Tiger - Combat bag.

    Rukzak ima prostornine 22l, v katerega lepo paše rezervna majica, liter vode, čutarica kačje sline.
    Kakšen patron, vrečka...in podobna kramarija, ki je ponavadi ne rabim.

    P.S. Ja pa ponavadi kar dve svetilki, pri kateri je ena brez baterij druga pa ne dela...tako za podnevi sta dobri...ali pa za po kakšnem temenu pobožat :icon_:

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    sz gorenjska
    Prispevki
    111

    Privzeto rukzak

    Danes sem v Beljaku gledal nahrbtnik,ki je namenjen nošenju divjadi(gams,srnjak..) in se ga odpre pri straneh.Prodajalec mi je povedal,da jih dela nek gospod iz okolice Ljubelja.Ali kdo ve,kdo naj bi to bil?Ker je cena v Beljaku 140eur,bi rad tega možaka "pobaral" kakšna je cena pri njem.Za informacije se vam zahvaljujem.

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Ne me držat za besedo ampak mislim da je cena 55 evrov!
    Če te še kaj zanima ZS!

    LZ
    Grega

  9. #19
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Citat rutarjan je objavil: Pokaži objave
    Danes sem v Beljaku gledal nahrbtnik,ki je namenjen nošenju divjadi(gams,srnjak..) in se ga odpre pri straneh.Prodajalec mi je povedal,da jih dela nek gospod iz okolice Ljubelja.Ali kdo ve,kdo naj bi to bil?Ker je cena v Beljaku 140eur,bi rad tega možaka "pobaral" kakšna je cena pri njem.Za informacije se vam zahvaljujem.
    Jaz sem dau v LJ 55 EUR, za ostalo pa glej ZS.

  10. #20

    Privzeto

    Take dela pa moj stric...daš pa noter čist vse kar rabiš. poleg gamsa, srnjaka, muflona npr...

Stran 2 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •