Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Rezultati 51 do 58 od 58

Tema: Nahrbtnik

  1. #51

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    http://www.forum-lov.org/reklamne-pr...hrbtniki-teran

    tole. Pa maš za jago vse kar rabš
    Maš ja samo je drago ko p...... .
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  2. #52
    Član od
    Aug 2012
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    413

    Privzeto nahrbtniki Teran

    Zanima me, če kdo uporablja nahrbtnik Teran Gams ali Teran Medved in kako je zadovoljen, ali pa če vsaj pozna koga, ki to ima in redno uporablja in ga lahko vpraša za mnenje. Ker sem z Dolenjske, se ne bi rad vozil namensko v Tržič na ogled, bi bilo pa zelo dobrodošlo še kakšno mnenje dejanskih uporabnikov, preden ga naročim po pošti.
    Hvala in dober pogled!

  3. #53
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    216

    Privzeto

    Citat Robert91922 je objavil: Pokaži objave
    Zanima me, če kdo uporablja nahrbtnik Teran Gams ali Teran Medved in kako je zadovoljen, ali pa če vsaj pozna koga, ki to ima in redno uporablja in ga lahko vpraša za mnenje. Ker sem z Dolenjske, se ne bi rad vozil namensko v Tržič na ogled, bi bilo pa zelo dobrodošlo še kakšno mnenje dejanskih uporabnikov, preden ga naročim po pošti.
    Hvala in dober pogled!
    Je vredu.

  4. #54

    Privzeto

    Gams je super.

  5. #55
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Meni se zdijo ti nahrbtniki precej težki in zelo za časom, poleg tega je pa še cena zelo visoka. Pred osmimi leti ko sem kupil sedanji nahrbtnik sem dal za njega 55EUR v neki trgovini v ljubljani, s tem da ima oblazinjen hrbet, oporo za hrbet in namenski žep za nošenje divjadi.
    V osmih letih intenzivne uporabe je toliko zmatran da bo gotovo dober še za naslednjih osem. Edino vzdrževanje ki ga potrebuje pa je pranje v pralnem stroju 2x letno, pa je spet kot nov.

    LP
    8x68S 30-06/20mag .223rem 12/12 .22LR

  6. #56
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat stjrp je objavil: Pokaži objave
    Pred osmimi leti ko sem kupil sedanji nahrbtnik sem dal za njega 55EUR v neki trgovini v ljubljani, s tem da ima oblazinjen hrbet, oporo za hrbet in namenski žep za nošenje divjadi.
    Lahko poveš za kakšen nahrbtnik gre? Vsaj ime proizvajalca...
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  7. #57
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Kupil sem ga v bivši lovski trgovini nasproti nekega hotela v prestolnici. Ima pa nahrbtnik na poklopcu velikega žepa značko z jelenom. Baje da so jih izdelovali v Mojstrani. Ima pa ta nahrbtnik kar nekaj lovskih kolegov in znancev.


    LP
    8x68S 30-06/20mag .223rem 12/12 .22LR

  8. #58
    Član od
    Aug 2012
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    413

    Privzeto

    Sem se odločil in kupil "malo rabljen, skoraj nov" nahrbtnik Teran Gams, ki se je prodajal na Forum/Oglasi za 100€. Prvi vtis je dober, kaj več bom pa lahko napisal čez cca 1 leto.
    Vsem hvala za mnenja in dober pogled!

Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •