Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 58

Tema: Nahrbtnik

  1. #1

    Smile Nahrbtnik

    Kakšne nahrbtnike uporabljate na lovu? Zanima me oblika( klasična hruška, sodobna oblika), prostornina, material....skratka karkoli na temo nahrbtnika!

    Dober pogled v letu 2010!

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    54

    Privzeto

    uporabljam čisto navaden vojaški nakrbtnik SLO. vojske.

    Zakaj?
    Ker sem ga "pozabil" vrnit, ko sem vračal opremo - je bil zastonj :-)
    Ker je približno vaserdiht
    Ker - vsaj meni najboljša lastnost ga pripneš okoli pasu IN okoli prsi tako da ne opleta naokoli
    Ker lahko na zunanjo stran obesim še stolček (če grem na zalaz)

    Slaba plat.... malo prevelik je (cca 60-80l) tako da ga velikokrat pustim kar v avtu

  3. #3

    Privzeto

    Enako hehe!

  4. #4
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Nikoli ne uporabljam nahrbtnika, razen na pogonih na stojišču. Vem pa da je nujen del opreme pri gorskih jagrih.

  5. #5
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    štajerska
    Prispevki
    473

    Privzeto

    tudi jaz imam kar vojaškega.. je pa problem, da je velik ja, pol pa še vse tisto kar ne rabim nemečem not, pol pa nosim kot en junec

  6. #6

    Privzeto

    js uporbljam neki srednje velikega v obliki hruške! v njem pa se nahajajo kratka majica, termo flis in še kaj bi se našlo za oblečt! pa tudi steklenica vode in kak kos suhe robe za malico bi se našel! ga pa vedno nosim sabo na lov! uporaben na vseh vrstah lova za naslon tako za lov na gamsa kot za lov na srnjad! teža okoli 3-5 kg.

  7. #7

    Privzeto

    Jaz pa kadar ga vzamem na lov, je neznanega porekla, umazan tako da ne vem več kakšne barve je, notri pa ni nikoli tiste reči ki bi jo rabil. Je pa res da komplet prve pomoči je pa vedno notri. Koliko je težak pa ugotovim že po prvih 10 metrih in se potem celo jago pridušam, da ne gre nikoli več z mano.

  8. #8

    Privzeto

    Pero, ampak takih nas je vsaj nekaj ducatov. Dobro si to spesnil.

  9. #9

    Privzeto

    Nahrbtnik....,ja jest ne vem kako lahko jagate brez,jaz ga imam vedno s seboj(če ne druzga pa unga spredaj). Kakorkol,meni vedno pride prav,v njem je nekaj prve pomoči,"gurtna" če je treba vlečt,nekaj vreč,vžigalnik,hepo-kocka,čelna svetilka(ki ne dela,ampak važn je namen). Poleg tega se vedno lahko vsedeš nanj....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #10
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    54

    Privzeto

    aja, če pa govorimo o tem kaj je nepotrebnega not....

    Mag lite - baterije ne delajo že neaj let
    Čelna svetilka - tudi fuč baterije za obe si vskič rečem da bom kupil baterije pa sem še vedno brez na jagi in potem preklinjam ko grem ponoči iz preže in se skoraj fentam
    Prazna čutarica za vodo...

    skret papir - to je pa kar uporabna zadeva
    sledni jermen za psa in oprsnica za sledit - redko kdaj rabim ampak ko pa je pa zlata vredno.

    Pa za preoblečt... ampak grem vseeno vedno moker domov

Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •